GTA San Andreas a fost lansat pe iOS



A fost lansat, capodopera GTA San Andreas care a fost lansata in 2004 pentru Playstation 2 este acum disponibila pentru diferite device-uri iOS. Pentru a rula GTA San Andreas ar trebui sa ai un device destul de nou si mai bine ai verifica lista cu device-urile care suporta jocul inainte sa-l cumperi.

Daca esti utilizator Android sau Windows Phone, ma tem ca mai trebuie sa astepti pana saptamana viitoare ca sa il poti juca, nu se stie exact de ce exista intarzierea aceasta pentru aceste sisteme de operare dar sa speram ca Rockstar o sa lamureasca in curand.


By hit / 16 Decembrie 2013 - 12:08 / 50 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 25 2015 - 10:02

E tare jocul l-am avut pe PlayStation 2 dar acm am GTA V pe XBOX 360

Vizitator a scris în data de: 17 2015 - 13:13

Eu zic ca afost un joc bun

Vizitator a scris în data de: 15 2015 - 15:56

Cum sa o instalez ?

Vizitator a scris în data de: 19 Mai 2015 - 13:41

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 02 Mai 2015 - 18:40

Este tareeeeee

Vizitator a scris în data de: 26 Aprilie 2015 - 15:22

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 25 Martie 2015 - 19:33

Scrie cineva parolen sau parole pentru gta san adreas coduri mai mute etc sau parole etc mai multe te rog omule.

Vizitator a scris în data de: 24 Februarie 2015 - 23:11

E cel mai super joc creat vreodata.E super tare.

Vizitator a scris în data de: 24 Februarie 2015 - 16:36

Foarte tare<3

Vizitator a scris în data de: 17 Februarie 2015 - 15:51

Nu e vorba ca are lag jocul. E vorba ca nu ai un device compatibil copile.

madd a scris în data de: 17 Februarie 2015 - 15:13

Daca are lag ca pe android ma lipsesc de el

Vizitator a scris în data de: 31 Decembrie 2014 - 11:12

Cum ridik remorca de la packer ca sa pot baga masini

Vizitator a scris în data de: 27 Decembrie 2014 - 10:45

Tare

Vizitator a scris în data de: 30 Octombrie 2014 - 18:54

Frum

Vizitator a scris în data de: 30 Octombrie 2014 - 18:54

Frum

Marinuta a scris în data de: 22 Octombrie 2014 - 20:37

Cu ce se mananca ma pagina asta ca eu nu inteleg??

Vizitator a scris în data de: 21 Octombrie 2014 - 18:13

Privet

Vizitator a scris în data de: 21 Octombrie 2014 - 18:13

Privet

Vizitator a scris în data de: 18 Octombrie 2014 - 10:39

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Vizitator a scris în data de: 25 August 2014 - 10:27

Ce naspa joc

Vizitator a scris în data de: 08 Iulie 2014 - 15:01

CARE E CODUL CA SAMI SCHIMB SKINUL ????????

Vizitator a scris în data de: 02 Iulie 2014 - 19:08

Http://EarnPerVisits.com/?share=9048
Join this site and you can win $ free and easy.

BB205818966 a scris în data de: 23 2014 - 14:27

Big smoke

Vizitator a scris în data de: 29 Mai 2014 - 14:38

Cel mai tare joc

Vizitator a scris în data de: 23 Mai 2014 - 17:22

Super tare! Ador jocul asta. De-abia astept sa apara si pe android ca sa il pot juca si eu pe Samsung galaxy S4. Sa speram ca iese cat mai repede.

Vizitator a scris în data de: 23 Mai 2014 - 17:21

Mie imi zice sa astept pana saptamana viitoare.dar eu vreau pana duminica.cum sa fac eu acum. trebuia sa intru aici de mult dar am fost eu prost trebuia sa intru ieri sau ras ieri acum cred ca sa terminat gta san andreas.si eu am avut gta san andreas dar mam dus cu calculatorul la reparat si mi-la scos acum nu mai stiu cum sal instalez.dece lam mai dus la reparat daca stiam ca mil dezinstaleaza.ce prost am fost rau de tot acum imi spuneti si mie cum il pot instala pe gta san andreas daca nu vreti cred ca o sal caut singur haideti ca nu maiam timp pentru ca sa facut noapte si trebui sa il caut daca stiti cum se instaleaza imi trimiteti mesaj aici pe gta.jucatori.net si il trimiteti la petracheovidiu39@yahoo.com bine paaaaa

Vizitator a scris în data de: 14 Mai 2014 - 22:17

Mie imi zice sa astept pana saptamana viitoare.dar eu vreau pana duminica.cum sa fac eu acum. trebuia sa intru aici de mult dar am fost eu prost trebuia sa intru ieri sau ras ieri acum cred ca sa terminat gta san andreas.si eu am avut gta san andreas dar mam dus cu calculatorul la reparat si mi-la scos acum nu mai stiu cum sal instalez.dece lam mai dus la reparat daca stiam ca mil dezinstaleaza.ce prost am fost rau de tot acum imi spuneti si mie cum il pot instala pe gta san andreas daca nu vreti cred ca o sal caut singur haideti ca nu maiam timp pentru ca sa facut noapte si trebui sa il caut daca stiti cum se instaleaza imi trimiteti mesaj aici pe gta.jucatori.net si il trimiteti la petracheovidiu39@yahoo.com bine paaaaa

Tristan a scris în data de: 28 Aprilie 2014 - 09:34

Da, pentru forum vei avea nevoie de un cont separat.

gta3vicecity a scris în data de: 27 Aprilie 2014 - 22:07

Intrebare daca nu va suparati
am venit de curand pe site si nu ma pot conecta pe forum
trebuie alt cont?
multumesc

onode a scris în data de: 09 Aprilie 2014 - 21:24

E fain jocul
dar pacat ca nu poti sa bagi tu coduri

onode a scris în data de: 09 Aprilie 2014 - 21:24

E fain jocul
dar pacat ca nu poti sa bagi tu coduri

Ahmed a scris în data de: 05 Aprilie 2014 - 18:05

Tare.

fbard_C.T.P.D a scris în data de: 05 Aprilie 2014 - 17:42

Hei mersi ca im urati cuvinte frumoase.

Vizitator a scris în data de: 29 Martie 2014 - 21:30

Fain jocul

Vizitator a scris în data de: 29 Martie 2014 - 21:30

Fain jocul

Vizitator a scris în data de: 29 Martie 2014 - 21:22

Cel mai misto joc

pe care lam vazut??????

Vizitator a scris în data de: 14 Februarie 2014 - 14:58

Ma simt iubit

Vizitator a scris în data de: 14 Februarie 2014 - 14:53

Ma simt iubit

Vizitator a scris în data de: 26 Ianuarie 2014 - 10:03

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 25 Ianuarie 2014 - 19:43

Super joc

Vizitator a scris în data de: 25 Ianuarie 2014 - 08:27

Naibi dai bani sa joci cand poti sa til downladezi gratis

Andrew_700 a scris în data de: 25 Decembrie 2013 - 15:54

In sfarsit o stire noua. Nu e tocmai noua, dar abia acum o vad. Pentru mine a fost ca un al 2-lea cadou de Craciun! :))

muschiulosul a scris în data de: 20 Decembrie 2013 - 23:15

Galaxy*

muschiulosul a scris în data de: 20 Decembrie 2013 - 23:14

Gata, acum puteti sa-l luati. S-a facut un uptade azi si acum merge, cel putin pe Samsung galazy S4.

[RNG]Seby a scris în data de: 20 Decembrie 2013 - 11:08

In sfarsit noutati pe site :D.
Eu unul ma bucur ca San Andreas se va lansa si pe Android, dar gandul meu sta tot la SA:MP :). Poate in viitorul apropiat, SA-MP Team ne va face o surpriza... Nu m-as supara ca 0.4a sa fie disponibil si pe Android.

muschiulosul a scris în data de: 20 Decembrie 2013 - 10:21

Firar sa fie! Nu il luati. Sunt bani aruncati! NU MERGE! aspteptati un update. ROCKSTAR GAMES SI-A BATUT JOC DE GTA:SA PE ANDROID!

muschiulosul a scris în data de: 20 Decembrie 2013 - 07:55

Vedeti ca a aparut acum si pe android. Sariti pe el!!

Vizitator a scris în data de: 19 Decembrie 2013 - 21:18

In sfarsit voi juca gta pe wp
Krono poate pana apare gta 5 pe android iti iei galaxy s5 sau s6

Krono a scris în data de: 18 Decembrie 2013 - 22:02

Ce bine ca apare GTA SA si pe Android (apple sa arda in iad),ceea ce inseamna ca prin 2007-2008 vom avea GTA IV pe mobil si prin 2023 si GTA V (deja ma gandesc prea departe), oricum, pana imi iau si eu Galaxy S4 sau Galaxy Tab 2 mai îi asa ca pot momentan doar sa visez.

muschiulosul a scris în data de: 16 Decembrie 2013 - 20:16

Super tare! Ador jocul asta. De-abia astept sa apara si pe android ca sa il pot juca si eu pe Samsung galaxy S4. Sa speram ca iese cat mai repede.


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell