Primele review-uri au fost publicate



Primele review-uri oficiale au fost publicate de curand. Trebuie precizat ca GTA V a depasit asteptarile si a avut niste rating-uri destul de mari. Scorul de pe Metacritic este de 98 de puncte.

Pentru cele mai recunoscute retele de gaming review-urile sunt dupa cum urmeaza:

No other world in video games comes close to this in size or scope, and there is sharp intelligence behind its sense of humour and gift for mayhem.
- IGN, 10/10

It also raises the bar for open-world mission design in a big way and has one of the most beautiful, lively, diverse and stimulating worlds ever seen in a game.
- Gamespot, 9.0/10

That's GTA V at its best - excelling at what you thought GTAs were supposed to do, while heading for the next impossibly high peak.
- Kotaku, Yes!

The world is breathtaking, the script is funny, the music is superb and, most of all, it's really, really fun.
- CVG, 10/10

By hit / 17 Septembrie 2013 - 10:53 / 69 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Maleficul. a scris în data de: 26 Octombrie 2014 - 19:06

GTA.PROlON.RO by Maleficul.GTA.PROlON.RO by Maleficul.GTA.PROlON.RO by Maleficul.GTA.PROlON.RO by Maleficul.GTA.PROlON.RO by Maleficul.GTA.PROlON.RO by Maleficul.GTA.PROlON.RO by Maleficul.

globalgames a scris în data de: 12 Iulie 2014 - 01:21

Www.GlobalGames.ro ofera DNS | Categorie free pe forum la servere Cs, SaMp, Minecraft, Metin2 si la alte jocuri.
Suntem cea mai mare comunitate de gaming din Romania.
Ne ocupam de toate jocurile de top aparute.
Gasiti resurse si informatii pentru cele mai jucate jocuri precum Metin2, Cs, WOW, SA:MP, Minecraft si alte jocuri single player si multyplayer.
Daca ai un server de Metin2, Cs, WoW, Aion, etc puteti face o scurta prezentare pe www.globalgames.ro ( asta ajuta la popularea serverului dvs de joc )
Cautam Helperi, Moderatori, Designeri, Administratori etc, specializati in domeniu gaming ( cs, metin si alte jocuri).

Detalii contact:

Yahoo: emoemolizu
Skype: audculori.nebunaticul

Vizitator a scris în data de: 07 Aprilie 2014 - 17:02

T-ie rau ahmed?GTA V va fi mai bun decat jaful de san andreas

Ahmed a scris în data de: 05 Aprilie 2014 - 18:06

Tot San Andreasul mi-se pare mai bun.

muschiulosul a scris în data de: 06 Februarie 2014 - 08:44

@Krono Mie nu mi se pare o prostie sa-ti cumperi o consola. Eu am PS3 si o sa il vand ca sa imi iau PS4, niciodata nu o sa arunc cu banii pe fereastra pe un PC pentru ca costa o gramada si PS4 3 ani cel putin o sa mearga jocurile pe ea ca pe PC la ultra.

Krono a scris în data de: 06 Februarie 2014 - 07:46

Faza cum ca R* ies in pierdere din cauza torrent-urilor este doar marketing facut sa amplifice cat mai mult ideea ca pe PC se pirateaza la greu si ca consolele sunt singura speranta a acestei lumi. Seria GTA este seria mea favorita de jocuri, insa Rockstar nu este firma mea favorita, tot ce ii intereseaza sunt banii, nu ar face nimic in plus daca nu ar fi siguri ca iese si profit, asta e singurul lucru care ii determina sa faca jocuri bune.
Cat despre chestia ca nu apare pe PC nu prea stiu ce sa spun, daca apare slabe sanse sa fie bine optimizat si cel nai probabil tot dupa 5 ani il voi juca, daca nu apare asta e, nu este sfarsitul lumii, sincer nici nu prea ma stresez cu asta, GTA IV inca nu l-am terminat si mai am si GTA EFLC plus multe alte jocuri care isi asteapta randul.
Iar am exagerat si am scris prea mult, mai bine ma opresc aici.
P.S: Sa-ti cumperi consola mi se pare o prostie, daca va aparea GTA V pe PC oricum il piratez.

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 22:52

Ce a aparut inainte cu 2 zile inainte de lansare e numa virusi. Asa am citit si pe internet, ca pe 22 septembrie, au aparut pe torente pentru calculator. Multi idioti so lacomit si o descarcat, si so trezit k nu le mai mrg bn calculatoru. Alai...

Vizitator a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 22:26

Esti norocos! cand vad ps3-ul la altex parca as lua si eu, dar din pacate nu pot pt ca deja am investit ceva bani in pc-ul actual :(
eu chiar sper sa apara pe pc, iar chestia ca ei ar iesi in pierdere din cauza torentelor mi se pare o tampenie, pt ca a gta 5 a aparut pe torrente la console cu una sau doua zile inainte de lansare

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 22:19

Da, parerea me e ca nu mai apare. Deoarece am vazut un articol la televizor ca cei de la rockstar ies in pierdere din cauza torrentelor...Bn ca mi-am luat consola cu gta5 cadou:D

Vizitator a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 22:16

Nu fi asa de sigur, rockstar nici n-au confirmat dar nici n-au infirmat varianta de pc, sau pt consolele next-gen! si gandestete cati bani ar scoate din gta 5 pe pc, ps4 si xbone! probabil peste 100 de milioane

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 22:11

=))). Nu avea pre multe sperante, ca eu nu crez ca mai apare pt calculator...

Vizitator a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 22:10

Vrei sa spui doar 8 GB?! daca jocul asta apare pe pc si este necesar in jur de 32 de GB ori chiar mai multi atunci cred ca o sa raman uimit!

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 21:54

De mb

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 21:52

A ba nu scz 8468 sau cv de genu...

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 21:42

M fost si eu uimit. Are pana in 10 GB. La mine cand sa instalat pe ps3 imi arata jos ca se instaleaza 868 de mb (cam asa cv, nuj sigur k lam instalat in decembrie). Da a zic k are pana in 10 GB.

eddy $$$ a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 21:42

M fost si eu uimit. Are pana in 10 GB. La mine cand sa instalat pe ps3 imi arata jos ca se instaleaza 868 de mb (cam asa cv, nuj sigur k lam instalat in decembrie). Da a zic k are pana in 10 GB.

Vizitator a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 21:29

De curiozitate as vrea sa stiu si eu cati GB are gta 5? ca la tot continutul pe care il are, cred ca ocupa cateva 10 de GB

Vizitator a scris în data de: 05 Februarie 2014 - 12:55

Salut as vrea o parola la gta sanandreas de facut sex

muschiulosul a scris în data de: 16 Decembrie 2013 - 10:42

Dar ce s-a intamplat cu Adrian100? Ca stiu ca era cel mai activ de pe

muschiulosul a scris în data de: 16 Decembrie 2013 - 10:42

Dar ce s-a intamplat cu Adrian100? Ca stiu ca era cel mai activ de pe site.

muschiulosul a scris în data de: 16 Decembrie 2013 - 10:40

Da, asa e. Eu sunt umpic mai nou. De aproape 1 an. Bine stiu site-ul de mai mult timp dar nu mi-am facut cont. Si asa e, stirea asta e de 3 luni.

Krono a scris în data de: 04 Decembrie 2013 - 15:10

Hai lasa ca site-ul ista era mult mai activ si inainte de GTA V, si in plus GTA V nu l-au terminat prea multi pentru ca nu e pe PC.
In fine, asta cam prevesteste moartea site-ului, e pacat, dar nu te poti astepta ca comunitatea sa fie activa daca admini nu sunt activi, vad mai multe stiri despre GTA pe site-uri obijnuite de gaming decat pe ista care e facut special pentru GTA, spre exemplu stirea asta e veche de vreo 3 luni.

muschiulosul a scris în data de: 03 Decembrie 2013 - 10:57

Pai ce sa mai facem si noi. Gta 5 e lansat, pana la urmatorul e mult, Gta 5 deja l-au terminat toti. Stam si asteptam cativa ani pana la urmatorul.

Krono a scris în data de: 28 Noiembrie 2013 - 07:25

Cam moleseala pe site in ultimul timp, nimic nu mai misca inafara de Poza Zilei.

J4J. a scris în data de: 17 Noiembrie 2013 - 13:49

Adevar graiesti ,vizitator.
Ma credeti sau nu, datorita faptului ca am indragit atat de mult povestea, l-am terminat de 3 ori :)) Toate 3 endings,insa eu joc free roam pe finalul "fericit" (Zic asa pentru a nu face spoiler)

Vizitator a scris în data de: 27 Octombrie 2013 - 21:51

Am terminat si eu jocul pe PS3. Foarte tare. Vi-l recomand si voua. Destul de lung dar deloc plictisitor.

Adrian100 a scris în data de: 18 Octombrie 2013 - 17:14

Intr-un fel e adevarat.Dar asta nu inseamna ca trebuie sa isi bata joc de versiunea pentru PC.

Krono a scris în data de: 18 Octombrie 2013 - 13:40

@Adrian Eu nu sunt de acord, chiar daca il vor optimiza prost macar peste 5 ani tot am putea sa-l jucam, asa uitate la RDR care e numai pentru console, nu-l vom putea juca niciodata, decat daca nu cumva R* il vor face si pe PC, dar slabe sanse.

Adrian100 a scris în data de: 13 Octombrie 2013 - 11:46

De buguri iti faci tu griji?
Sper doar sa fie bine optimizat.Daca va fi ca IV mai bine sa nu il mai faca.

BoosteRO a scris în data de: 13 Octombrie 2013 - 11:41

Si buguri prin controale... locuri.. posibil animatii

BoosteRO a scris în data de: 13 Octombrie 2013 - 11:40

Daca va fii pe pc.. s-ar putea sa intampinam cateva buguri... la fel kum a fost pe gta4

Adrian100 a scris în data de: 13 Octombrie 2013 - 10:30

=)) lol

Vizitator a scris în data de: 12 Octombrie 2013 - 15:41

Nu merge pe psp, pe ce cred ca merge: xbox 360 (sigur), ps3 (sigur), ps vita (poate)
pc (foarte posibil) ps4, xbox one

Vizitator a scris în data de: 04 Octombrie 2013 - 19:14

Merge si pe P.S.P si eu am psp

Vizitator a scris în data de: 04 Octombrie 2013 - 19:14

Merge si pe P.S.P si eu am psp

Vizitator a scris în data de: 02 Octombrie 2013 - 20:20

Dar si cu cerintele astea nu imi merge

Adrian100 a scris în data de: 01 Octombrie 2013 - 19:51

Da, cerintele de system sunt foarte mici si chiar ar fi frumos sa fie asa.
Dar nah, nu cred.

muschiulosul a scris în data de: 01 Octombrie 2013 - 09:54

Hei, am vazut acum asta: http://www.youtube.com/watch?v=WmMqMYgswsA Se pare ca sunt mai multe posibilitati de terminare a jocului. Eu nu o sa o aleg pe asta.

Krono a scris în data de: 30 Septembrie 2013 - 14:49

Asa devreme? si cu cerinte asa mici? cam prea frumos ca sa fie adevarat, om trai si om vedea.

Vizitator a scris în data de: 29 Septembrie 2013 - 19:24

Ce veste mare fratilor! si nici nu-s 2 luni

Adrian100 a scris în data de: 29 Septembrie 2013 - 12:11

Stiri noi in legatura cu versiunea pentru PC a jocului.
Este posibil ca GTA FIVE sa apara in data de 22 noiembrie 2013.
http://playtech.ro/2013/gta-5-vine-pe-pc-uri-inainte-de-craciun/
O veste foarte buna!Mai ales caci cerintele de system nu sunt foarte mari.

Vizitator a scris în data de: 25 Septembrie 2013 - 22:53

Huh se pare ca nu suntem singuri!!!

http://www.youtube.com/watch?v=z1Z05T_Y1zk

sebi.voinea a scris în data de: 25 Septembrie 2013 - 22:45

Http://www.youtube.com/watch?v=laMJmmYEyHE .Acesta este riviul in romana la zona it

sebi.voinea a scris în data de: 25 Septembrie 2013 - 22:44

Http://www.youtube.com/watch?v=0JTlgGLI-K8, iar acesta este finalul jocului

sebi.voinea a scris în data de: 25 Septembrie 2013 - 10:05

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m4POLOdC58U. Acesta e un preview-ul eczact cand a aparut GTA 5

Vizitator a scris în data de: 22 Septembrie 2013 - 09:55

Da cand apare versiunea pentru Pc?eu am descarcat unul..dar imi cere un serial ...

Vizitator a scris în data de: 20 Septembrie 2013 - 19:53

Si daca vreau sa joc gta 4 pe steam trebe cumva sa ma inregistrez la games for windows sau cum?

xTeck a scris în data de: 19 Septembrie 2013 - 22:22

Destul de mari

Vizitator a scris în data de: 19 Septembrie 2013 - 21:26

Salut as dori si eu sa stiu daca exista o versiune steam a lui gta eflc ca cu vreau sa joc pe multiplayer si nu pot!

muschiulosul a scris în data de: 19 Septembrie 2013 - 10:27

Nu o sa moara michael si trevor. Uitati alt videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=0A7Cy1mFWp0

muschiulosul a scris în data de: 19 Septembrie 2013 - 08:07

Ce urat le sta.

Adrian100 a scris în data de: 19 Septembrie 2013 - 07:23

Nici decum.Playerul care a jucat jocul a fost la 'barber shop' si i-a facut sa arate asa.

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 23:13

Mda... Cred ca au trecut multi ani.

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 22:37

Asa mai merge! dar nu pea imiplace cum a fost conceputa explozia masinii! adica totusi putea fi mai bine conceputa!
si ces cu barbile alea la toti cei 3 protagonisti au trecu anii pea colo' sau ce :)?

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 22:28

Nu o sa se termine asa! Uitati: http://www.youtube.com/watch?v=I5r2oVa5Y6Y

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 22:18

De ce? Si o sa ramanem cu Franklin?

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 22:00

Ceeeeeeeeeeee?????!!!!!!!!! de unde stii asta? deja a aparut finalul jocului pe youtube?
daca este vorba de asta atunci nu stiu daca, (cand va aparea pe pc jocul) o sal mai joc pana la final!

sebi.voinea a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 21:54

Doar la cateva misiuni poti face asta.Dar dezamagirea cea mai mare anafara ca nu a aparut inca pe PC, la final v-a trebui sa il omori mai intai pe Trevor si apoi pe Michael

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 21:52

Nu, nu il pot controla cand nu sunt in misiuni.

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 19:43

Hei muschiulosule am o intrebare! am vazut in cateva misiuni ca se poate controla si cainele! tu il poti controla si cand nu esti in misiuni?asa de distractie

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 19:37

Sunt de acord cu tine omule! eu o sa semnez aceasta petitie si o sa zic asta la toti prietenii mei sa semneze la aceasta petitie!
cand va aparea jocul pe pc vor aparea si modurile tari. iar in timp ce noi ne vom distra in continuare cu gta5-ul modat voi cu jocul vostru pe consola veti face ochii cat cepele pe yotube!

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 19:22

El a inceput nu eu! si am zis doar sa semneze lumea care vrea sa se joace pe pc
el n-are decat sa cumpere ps4! dar cand va aparea ps5, ps4 va expira si el!

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 16:51

Frumos scorul fata de celelalte jocuri
M
Am uitat sa scriu M-ul la celelalte posturi din celalalt subiect

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 11:25

Ba vizitatorilor da ce va certati atata? Umpleti site-ul de spam. Certati-va pe Buygames ca pentru asta este site-ul ala.

Vizitator a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 11:15

Retardat esti tu muistule! Eu imi voi lua si PS4 asa ca taci ma ca esti prost de puti. Dute-n pula mea de mediocru ordinar ca atata timp cat Gta 5 nu a aparut pentru PC tu ce faci? Stai si te uiti pe pereti? Eu ma joc pe PS3 boule!


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell