Trailer oficial GTA V

Trailerul oficial GTA V a fost lansat pe Rockstar Newswire. Apasa butonul play si spune-ne ce părere ai.




By hit / 30 August 2013 - 15:52 / 162 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 09 Noiembrie 2015 - 22:54

Eu va citesc cu prlaece cred ca de prin 2002, ma refer la blogul de pe AG forum, apoi primul roman….si ulterior urmatoarele.Acest blog l-am descoperit recent. Nu am dat click pe carti pentru ca le am deja Toate cele bune!

Leonard96 a scris în data de: 20 Aprilie 2015 - 20:48

Cum adica codul? jocul se cumpara, se instaleaza si se joaca!! Jocul propriu-zis are 60GB si instalat are 120-130GB. Cerintele de sistem sunt mari in comparatie cu versiunile anterioare de GTA! Nu iti inteleg intrebarea!

Vizitator a scris în data de: 20 Aprilie 2015 - 19:28

Care este codul pentru a juca gta 5
va rog

Vizitator a scris în data de: 26 Noiembrie 2014 - 20:37

GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !
GO GO GO G|T|A.|P|R|O|N|I|O|N|.|R|O ! BY DC1 ! Level 3 + 200k pentru incepatori !

Vizitator a scris în data de: 28 Octombrie 2014 - 22:12

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 28 Octombrie 2014 - 22:11

Caio yugo

Vizitator a scris în data de: 12 Octombrie 2014 - 13:14

Tare

Vizitator a scris în data de: 24 August 2014 - 18:13

Imi place foarte mult acesta joaca gta 5

globalgames a scris în data de: 12 Iulie 2014 - 01:21

Www.GlobalGames.ro ofera DNS | Categorie free pe forum la servere Cs, SaMp, Minecraft, Metin2 si la alte jocuri.
Suntem cea mai mare comunitate de gaming din Romania.
Ne ocupam de toate jocurile de top aparute.
Gasiti resurse si informatii pentru cele mai jucate jocuri precum Metin2, Cs, WOW, SA:MP, Minecraft si alte jocuri single player si multyplayer.
Daca ai un server de Metin2, Cs, WoW, Aion, etc puteti face o scurta prezentare pe www.globalgames.ro ( asta ajuta la popularea serverului dvs de joc )
Cautam Helperi, Moderatori, Designeri, Administratori etc, specializati in domeniu gaming ( cs, metin si alte jocuri).

Detalii contact:

Yahoo: emoemolizu
Skype: audculori.nebunaticul

Vizitator a scris în data de: 17 2014 - 15:45

Stie cineva cum se filmeaza de pe PS3?

Vizitator a scris în data de: 14 2014 - 19:41

[G-,T-,A] P,[R] [O] , N[1] O [N,] R[O] BIG UPDATE +Wipe By Maleficul.
[G-,T-,A] P,[R] [O] , N[1] O [N,] R[O] BIG UPDATE +Wipe By Maleficul.
[G-,T-,A] P,[R] [O] , N[1] O [N,] R[O] BIG UPDATE +Wipe By Maleficul.
[G-,T-,A] P,[R] [O] , N[1] O [N,] R[O] BIG UPDATE +Wipe By Maleficul.
[G-,T-,A] P,[R] [O] , N[1] O [N,] R[O] BIG UPDATE +Wipe By Maleficul.

Vizitator a scris în data de: 14 Mai 2014 - 10:42

Salut. Care vreti sa ne jucam pe online adaugati pe xbox TNO Shogun

Vizitator a scris în data de: 26 Aprilie 2014 - 10:45

Ba vizitator analfabet,dute si joaca-te gta 5,dak esti asa ''gay'' precum pari

Vizitator a scris în data de: 24 Februarie 2014 - 11:30

Am vazut intr-o revista publicitara de la Altex cd-ul GTA V si are pretul de 250LEI,iar gta IV are pretul de 79LEI...

Vizitator a scris în data de: 12 Ianuarie 2014 - 14:05

Cum joc online ?

muschiulosul a scris în data de: 04 Ianuarie 2014 - 00:39

Unii nu vor sa joace online. Te intereseaza pe tine ce fac eu? Si invata sa scrii corect gramatical ''smecherilor'', ''trevor'' si iti mai dau exemple inainte sa dai un coment analfabetule

muschiulosul a scris în data de: 04 Ianuarie 2014 - 00:13

Eu nu joc pe online fraiere. Si nu te mai da cel mai destept si te purta asa cu oamenii ca te injur la orice ora.

Vizitator a scris în data de: 03 Ianuarie 2014 - 23:25

A da , muschiulos , nu te mai da smecher , daca joci zimi numele tau pe online ....(:
Eu sunt REDHYO3 .... TRIMITEMI UN SEMESE ... NE VEDEM SMECHERE(:

Vizitator a scris în data de: 03 Ianuarie 2014 - 23:19

Ma ,,SMECHERILOS,, ..... astia care va dati smecheri ca jucati gta 5 ....... exista 4 avataruri , nu 2......Trever,Mihael ,Frenklin,si avataru de pe online.Am vazut un coment....,,Mie imi place caci iti da din start 2 caractere .....,,, NU E ADEVARAT ,prima misiune e cu Frenklin .....acesta ajunge la Mihael ...i fura masina iar in masina e Mihael care i pune pistolul la cap si e obligat.......stiu asta pcaci am jocul pe Play Station 3 , deci nu va mai dati smecheri ccaci jucati gta 5 , e urat si sunteti prinsi si cu mata in sac ..... daca nu ma credeti intrati pe gta online si cautatima , ma cheam REDHY03.......SUCCES((::

Vizitator a scris în data de: 04 Decembrie 2013 - 18:39

Cine vre sa il dau

Vizitator a scris în data de: 04 Decembrie 2013 - 18:38

E cel mai tare joc.

ionut2003 a scris în data de: 26 Noiembrie 2013 - 21:21

Cum sa descarc

Vizitator a scris în data de: 01 Noiembrie 2013 - 16:00

Cum se descarca ca e super tare

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 10:07

Exact.

Adrian100 a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 09:20

Asta fiindca un anume magazin la pus la vanzare inaintea lansarii oficiale.Astfel ei au incalcat o lege privind faptul ca niciun magazin care dispune de un joc nu are dreptul sa il scoata la vanzare inaintea lansarii oficiale.

muschiulosul a scris în data de: 18 Septembrie 2013 - 08:47

Cu 4 zile.

Vizitator a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 22:59

A aparut cu 2 zile inainrte de lansare oficiala

GTABossGamer a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 21:51

Pe unele torente a aparut Gta V pe PS3 si pe Xbox360.

muschiulosul a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 21:49

Tu consideri. Eu nu.

Vizitator a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 21:42

Waaah cum asa ?!

Adrian100 a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 19:25

Nu-mi vine sa cred!
Trevor il omoara pe Johnny Klebitz!
Tulburator cum protagonisti seriilor se distrug fiecare.
Asta e... leagea strazii ... cel mai puernic ramane.

Andrew_700 a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 18:52

Muschiulosule, nu-mi pasa daca a aparut de vineri. Nici nu-mi pasa cum s-a intamplat asta, dar eu consider ca lansatea GTA V a avut loc ieri seara.

gabonefram a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 13:42

Aseara sa lansat gta 5

gabonefram a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 13:42

Aseara sa lansat gta 5

muschiulosul a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 21:48

Ce conteaza daca eu ma joc de vineri?

Vizitator a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 20:21

Da bre muschiulosule! dar astazi este lansarea oficiala in romania!

muschiulosul a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 19:45

Gta 5 a aparut de vineri

Vizitator a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 19:31

Pregatitiva pentru prevestirea "mayasilor" de la rockstar a lansarii jocului gta5

Vizitator a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 19:01

Pregatiti sampania pentru seara asta!La ora 22:30 se va lansa gta 5!La 22:30 sa desfaceti sampania!

Adrian100 a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 09:50

Of, cati n00bi pe lumea asta.

sebi.voinea a scris în data de: 16 Septembrie 2013 - 09:27

OF azi incepe scoala.Un alt an de cosmar total mai greu

Vizitator a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 20:30

Lol wtf (tot eu sunt ala de mai jos) la minutu 50 de la linku de mai jos poti controla si cainele!

sebi.voinea a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 20:00

In legatura cu asta.Am incercat sa fac videoclipe cu fraps dar cand terminam avea in jur de 50 de GB si se incarca greu, am incercat cu hypercam dar se vedea groasnic

Vizitator a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 19:58

Salut tot eu sunt ala de mai jos daca vreti sa va uitati la un videoclip calumea(dar tot filmat oarecum cun pantof) uitati un link: http://www.youtube.com/watch?v=CrxU6Y8FxCQ

Vizitator a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 19:45

Si totusi se presupune ca gta 5 a aparut de 2 zile dar tu pricep de ce lumea nu sa grabit sa puna un video cu prima misiune full din gta5
nam vazut decat cateva videoclipuri cu gameplayul dar parca era filmat cu pantoful in 80% din cazuri

muschiulosul a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 19:18

Ai dreptate sebi, dar nu stiu cum sa fac asta pe PS3

extremerules100 a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 19:02

Nui cine stie ce

sebi.voinea a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 18:44

Muschiulosule daca ai facut 26% sin joc , nu te-ai supara sa incepi de la inceput si sa le pui pe youtube.Daca era un joc obisnuit il terminai in 10 ore dar pentru ca e GTA o sa dureze de 3-4 ori mai mult.

muschiulosul a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 12:19

Am afcut doar 26% din joc

muschiulosul a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 12:19

Nu am mers pana acum in aeroport.

Vizitator a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 10:58

Muschiulusole da spunene si moua ceva mai interesant, cum ar fi daca poti pilota toate avioanele de pe aeroport

muschiulosul a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 10:11

Si harta este imensa.

muschiulosul a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 10:10

Este un joc foarte bun, am jucat pana acum in total 10 ore si imi scrie ca sunt la 22%.

sebi.voinea a scris în data de: 15 Septembrie 2013 - 09:29

O sa coste o gramada din cauza ca:
1.E un joc foarte mare cu multe misiuni opan-world
2.E facut de Rockstar (cand o sa apara pe rafturi si o sa vedeti pretul, atunci o sa va dati seama de ce)

xTeck a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 22:38

Sunt curios sa vad cat costa! merita toti banii...

Vizitator a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 21:47

Poate se lanseaza mai intai in america si dupa in europa?

muschiulosul a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 21:25

Eu deja il joc!

gabonefram a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 21:22

Gta 5 fa vi lansat peste 2 zile numai am rebdare

muschiulosul a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 19:11

Dar eu sunt curios cum a aparut cu 4 zile inainte de lansare.

Vizitator a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 18:00

Am vazut si eu prima misiune a jocului pe xbox 360.Ce bine arata Trevor cand avea mustata si inca nu ii cazuse tot parul de pe cap:))))))

muschiulosul a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 17:52

Stiu, cand conduci cu Franklin si ii activezi abilitatea zici ca esti in nfs

muschiulosul a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 17:50

Si asa e, jocul are 69 de misiuni dar sunt foarte bine puse la punct.

muschiulosul a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 17:09

Poate tu visezi Krono. Uiita-te pe filelist si vezi ca e jocul acolo. Eu chiar il am si il joc. Iti si spun care e prima misiune: cu 9 ani in urma, iarna michael,un tip si trevor fac un jaf iar tipul ala moare.

sebi.voinea a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 16:18

Fiecare personaj are un alt telefon

sebi.voinea a scris în data de: 14 Septembrie 2013 - 15:36

E adevarat ca sunt mai putine ca deobicei dar sunt mai mari si mai grele


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell