Trailere GTA V: Michael, Franklin si Trevor



Cei de la Rockstar Games tocmai au lansat inca trei trailere având ca subiect fiecare protagonist: Michael, Franklin și Trevor.

Trailer Michael



Trailer Franklin



Trailer Trevor



By hit / 02 Mai 2013 - 13:21 / 90 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 14 August 2015 - 12:07

Imi place gta v

Vizitator a scris în data de: 27 Iulie 2015 - 17:08

Eu sant pasonat de soco asta

Vizitator a scris în data de: 27 Iulie 2015 - 17:07

Eu sant pasonat de soco asta

Vizitator a scris în data de: 27 Iulie 2015 - 17:04

Ieu sat passonat de gta

Vizitator a scris în data de: 03 Mai 2015 - 13:33

Claass

Vizitator a scris în data de: 16 2014 - 23:46

=this.defaultValue)this.value=

Vizitator a scris în data de: 03 2014 - 18:36

=this.defaultValue)this.value=

Vizitator a scris în data de: 28 Mai 2014 - 21:33

=this.defaultValue)this.value=

Vizitator a scris în data de: 05 Ianuarie 2014 - 03:12

Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP(San Andreas Multiplayer): (RPG2.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server 2 [0.3x]
Address: 89.33.242.97:7777
DNS Address: RPG2.B-Zone.Ro:7777
Players: 300+/1000

De ce B-ZONE?

- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu plăcut de joc unde vă pute?i distra alături de prieteni ?i unde vă pute?i face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începători din partea echipei de Helperi ?i Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
- vehicule de tutorial pentru începători care se îmbunătă?esc odată cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio, Level 2 - Perennial, Level 3 - Bobcat, Level 5 - Bravura, Level 7 - Landstalker).
- pre?uri accesibile pentru a vă cumpăra vehicule, case, bizuri ?i slujbe care vă oferă un venit frumos pentru a strânge bani.
- sistem de referral prin care pute?i profita financiar dacă vă aduce?i prietenii pe server.
- event-uri organizate in permanenta.
- multe alte lucruri interesante care va trebui să le descoperi?i singuri, nu ve?i regreta.

Fac?iuni

- Pa?nice (nivel 5):

Los Santos Taxi
Las Venturas Taxi
San Fierro Taxi
Paramedics
News Reporter
School Instructors
Tow Truck Company

- Ganguri (nivel 7):

Verdant Family
Vietnamese Boys
Green Street Bloods
The Tsar Bratva
Red Dragon Triad
Southern Pimps
Avispa Rifa
El Loco Cartel
69 Pier Mobs

- Departamente (nivel 10):

LS Police Department
LV Police Department
SF Police Department
Federal Bureau of Investigation
National Guard

- Agen?ie (nivel 10):

Hitmen Agency

Va asteptam sa va simtiti bine alaturi de noi! Introducerea refferal ID-ului cu numarul 39295 va va aduce multe alte beneficii in joc. Succes!

by PlaNer

Vizitator a scris în data de: 25 Noiembrie 2013 - 12:47

Cacat

Vizitator a scris în data de: 10 Septembrie 2013 - 06:21

A comentat: Nu se mai poate. Nu cusonc detaliile tehnice, dar Firefox pur si simplu se misca greoi si consuma prea mult, cu sau fara NoScript.Am vazut ca Opera a lansat ieri o versiune noua, asa ca am zis sa o incerc. Desi stiam ca nu e asa extensibila' precum Firefox (motiv pentru care am si renuntat la Opera acum citiva ani) vad ca acum extensiille pe care le aveam in Firefox fie au echivalent, fie sunt deja integrate, fie nu-mi trebuie (desi un Xmarks sau TabCloud n-ar strica).Bun, ideea e ca si consumul de resurse este mai redus, iar atunci cind creste pe la vreo 200Mb la memorie (rar), nu se simte ca la Firefox, merge lejer fara sa ma deranjeze.PS: Am incercat si Chrome, e bun, il folosesc zilnic pe PC-ul de la munca, dar e ceva ce ii lipseste, nu sunt sigur ce. 0 0

Vizitator a scris în data de: 25 Iulie 2013 - 12:33

Ce naiba vorbesti ma tu acolo?Nu s-a lansat bot-ule.Sunt doar disponibile pentru precomanda.

Vizitator a scris în data de: 25 Iulie 2013 - 12:19

Teoretic, GTA 5 a aparut.pe ps3 si xbox. mai sunt doar cateva zile si o0 za fie o aglomeratie in magazinele mari de exemplu Altex.care vrea sa vorbeasca cu mine sa ma adauge pe skype sau mess.
mess:craciun.razvi
skype:craciunrazvanmihai

sebi236 a scris în data de: 13 Iulie 2013 - 21:28

Sa stii ca eu nu stiam

Adrian100 a scris în data de: 13 Iulie 2013 - 21:24

Le pot afla direct de pe o multime de site-uri.

sebi.voinea a scris în data de: 13 Iulie 2013 - 21:22

Dar le-am spus pentru ca exista unii fani care nu stiu lucrurile astea.

Adrian100 a scris în data de: 13 Iulie 2013 - 21:16

Nu te supara,dar chestiile astea le-am aflat acum mult timp sau cel putin eu.Le zici degeaba.

sebi.voinea a scris în data de: 13 Iulie 2013 - 21:12

Nivelul de căutare a poliției nu mai este de 6 stele ci de 5.
Jucătorii se pot ascunde de poliție, ieșind din raza de urmărire a acestora (anterior aceștia ghicind locația ta chiar dacă nu te mai aflai în raza de urmărire a lor).

sebi236 a scris în data de: 11 Iulie 2013 - 17:48

La începutul demo, vă puteți aștepta ca am fost reintrodus din nou pentru conducător acest mic banda lui, un domn curat-cut mai mare pe nume Michael. Michael este intenția de a continua notorii sale moduri de crima de culpabilitate pentru că nimic altceva în viața lui de lux de guvern protejat-l face fericit, dar pentru moment, vom vedea evenimentele din ochii prietenului său Franklin. Franklin este un om repo, un biciclist expert și un tipic San Andreas penal, dar aici, noi îl vedem într-o situație neobișnuită: lansarea el însuși dintr-un avion, în cazul în care acesta se angajează imediat o parașută și plutește încet și sigur spre sol de mai jos

Vizitator a scris în data de: 10 Iulie 2013 - 09:56

Ca este fata

Vizitator a scris în data de: 10 Iulie 2013 - 09:56

Mam referit ca j4j a spus ca fata odata si mam referit la el

Adrian100 a scris în data de: 10 Iulie 2013 - 09:39

Asta nu dovedeste nimic.Si J4J stie turka sau poate nu? :))De ce ai zis "Ei baieti si fete (j4j) de astazi sa ne fie bn" ?

Vizitator a scris în data de: 10 Iulie 2013 - 08:45

Bai dak eram joker iti spuneam dar dc neaparat cei care dau vestiile bune trb sa fie de pe site si sunt turc iti dovedesc spunemi ce vrei sa stii in turca ca eu tio spun

Adrian100 a scris în data de: 10 Iulie 2013 - 08:04

A, si eram sigur ca tu esti Jokere!Prima data nu mi-am dat seama fiindca te purta-i ca un copilas dar dupa ce ai zis asta "atal tau :)) un fan mare gta (turcu ala)" LOL ....te-am recunoscut.

Adrian100 a scris în data de: 10 Iulie 2013 - 07:51

E suuuper jocuuuuuuuuuuuul!!!!
Exact cum ne-au spus asa va fi.Yahooo!
Dar ceva parca lipseste...


Oricum e minunat.Mapa chiar ca e imensa.
Dar mi-ar placea daca l-ar face si pe PC.Asta ar fi o veste cu adevarat buna.

sebi.voinea a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 20:17

Sa speram ca asteptarea asta merita . Poate la lansare o sa-l faca si pe PC

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:55

Http://www.youtube.com/watch?v=bCrtf0zhgKQ un gameplaydemo,cam asa va fi jocu

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:25

Ei baieti si fete (j4j) de astazi sa ne fie bn

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:19

L-am gaist era ascuns aici: http://www.rockstargames.com/newswire

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:15

Se incarca greu,dar merge vad video-ul cu gameplay-ul!

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:10

Sa incerc si eu

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:09

Am dat un restart la PC dar cred ca acum il pun pe site-ul lor.

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:07

Si tie ?

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 17:03

Nu vrea sa mi se incarce site-ul rockstar.

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:59

Tatal tau :)) un fan mare gta (turcu ala)

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:59

Doar 30 de secunde.

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:58

1 nu pot crede

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:56

Cine esti tu defapt?

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:55

Adrian se pare ca doar tu esti cel mai framantat de aici nu rata prietene

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:54

5 minute aveti grija

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:51

8 minutes left i can't belive hit fii pe faza

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:48

Cand m-am uitat eu erau 20 :|

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:46

Poate 13 minute

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:38

20 de minute!!!

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:31

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:29

Apropo si hit nu stie de chestia asta ? hit trezestete din somn fii pe faza caci tot noi te ajutam asa ca nu mai da bann la ori si cine (si eu sunt turcu si cel care va spus de gameplay jur)

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:26

Http://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20130709T10&p0=179&msg=GTAV+Official+Gameplay pentru toti fani gta fara rabdare

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 16:23

Peste cateva ore, ar trebui sa apara. :D

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 09:16

Să le furăm jocul nu gameplayul AAAAAHAHAHAHHAHHAAA!!!!

Adrian100 a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 09:14

Si ce propui?Mergem sa le furam gameplay-ul? :))

Vizitator a scris în data de: 09 Iulie 2013 - 09:02

EU NU POOOOOTT AȘTEPTA PÎN LA ORA 17 PÎN CE APARREEEEE GAMEPLAYYYYYYUUUUUULLLL

Adrian100 a scris în data de: 08 Iulie 2013 - 20:15

Da,m-am uitat mai bine si maine apare un video official cu gameplay-ul.Ma bucur ca am aflat.Maine voi fi pe faza. :D

Adrian100 a scris în data de: 08 Iulie 2013 - 20:09

Esti sigur?

Vizitator a scris în data de: 08 Iulie 2013 - 20:06

MAINE SE VA FACE GAMEPLAY DE ROCKSTAR LA GTA V MAINE INTRATI PE WWW.ROCKSTARGAMES.COM

Vizitator a scris în data de: 07 Iulie 2013 - 15:14

Nu știți cînd v-a apărea gameplayul cu gta 5 că Rockstar a spus că în curînd

Adrian100 a scris în data de: 07 Iulie 2013 - 13:15

De la rockstar nu am primit nici un anunt official ca gta v va fi si pentru pc.Dar parerea mea e ca se va lansa si pentru pc dar prin 2014.

Vizitator a scris în data de: 07 Iulie 2013 - 13:10

V-a fi GTA 5 pe pc sau nu, sau mai tîrziu cu vreo 2 săptămîni?

Adrian100 a scris în data de: 04 Iulie 2013 - 08:08

Sunt de accord Joker.
Chiar merita sa fie jocul anului.

Vizitator a scris în data de: 03 Iulie 2013 - 18:08

Chiar nu-i interesant Grand Theft Auto Five?
Numai cîte poți face acolo, drept ca un joc real, el merită să fie jocul anului.

Adrian100 a scris în data de: 03 Iulie 2013 - 17:04

Asta-i limba turca daca nu ma insel.
Zice de tine hit: Ce fel de om esti hit tipul care urmează să fie lovit gucugu GTA GTA varsta de 18 ani nu se juca jocuri, aici sunt copii vechi de cinci ani la Google traduce Ananin ami gri măgar AMK sokiym Amina cum se spune că limba Turcă Anglais te simți bine în fund în fund de aici toate întregii sokigim Soki Amina baraje lor.
E enervanta turca.

Vizitator a scris în data de: 03 Iulie 2013 - 16:39

Lan hit sen ne bicim adamsin be gta oyunlari 18 yastan gucugu gta oynamazlar burda bes yasinda cocuklar var ananin ami amk amina sokiym esek google translate e gri bu dil turkce siz nasil soyluyorsunuz turc tamam gotune gotune sokigim butun hepsi burdan butun analarini amina sokim.

nicolae1 a scris în data de: 28 2013 - 14:50

Trevor-50% ,Franklin-45% si Michael-5%(fara suparare aduce mai mult a bogatas snob) cam asta ar fi interesul cu care voi privi cele 3 personaje in noul GTA V. Sper ca Trevor sa nu-mi dezamageasca asteptarile:).

WWWBACAUMTD a scris în data de: 16 2013 - 16:53

Am ps3

Adrian100 a scris în data de: 12 2013 - 22:21

Vad ca orasul va fi foarte asemanator cu Los Angeles-ul.

Adrian100 a scris în data de: 12 2013 - 18:01

Asta am descoperit-o inca de cand s-a lansat al doilea trailer.
/:)


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell