10 Noi imagini din GTA V

Dupa o perioada lunga de tacere din partea celor de la Rockstar, fara nici o alta informatie despre GTA V, au publicat zece noi imagini din GTA V cu apusuri de soare, mare, cer si altele.





















By hit / 29 Martie 2013 - 14:16 / 50 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 31 Mai 2015 - 13:56

Cel mai tare joc din lumea intreaga.e supeeeeeeeeeeeeeer.

Vizitator a scris în data de: 31 Mai 2015 - 13:53

Ba frate,eu am gta vice city.dar totusi gta 4,gta 5,gta 6 sunt foarte faine. dar eu nu stiu cum se instaleaza gta 5.

Vizitator a scris în data de: 24 Decembrie 2014 - 09:19

As vrea sa ma joc da e prea mare

Vizitator a scris în data de: 25 Decembrie 2013 - 10:58

Vreau sa ma joc ca sunt si eu la karate.

hTTpDVL a scris în data de: 17 Decembrie 2013 - 02:15

GTA.DeviLZ.Ro - Sambata 21:00 LEVEL UP + 500k + /XMASBONUS !

Venom2002 a scris în data de: 11 Decembrie 2013 - 15:47

Ce tare ma e bestial nu e ca san andreasul sau vice city si altele

Vizitator a scris în data de: 25 Septembrie 2013 - 21:08

Eu am vazut pozele si cred ca este un joc tare

Vizitator a scris în data de: 25 Septembrie 2013 - 21:08

Eu am vazut pozele si cred ca este un joc tare

Vizitator a scris în data de: 10 Septembrie 2013 - 07:00

Rockstar ha anunciado que saldre1 a la venta el dia 17 de Septiembre de 2013 y creo que es a nivel mnauidl para que nadie se pelee. Asi que aun un poco de paciencia que ya se ha dicho que sere1 un juegazo de nivel, donde podremos llevar a los 3 personajes de la trama a la vez. +1Vota su ayuda

Vizitator a scris în data de: 01 Septembrie 2013 - 20:47

Voi nu stiti ce ziceti

Vizitator a scris în data de: 01 Septembrie 2013 - 20:46

Daca este un joc fraier atunci joaca-te mario ca se spune ca este mai tare decat gta 5 si tie ar trebui sa iti placa

Vizitator a scris în data de: 26 August 2013 - 22:22

Cel mai fraier joc

cigei23 a scris în data de: 19 Iulie 2013 - 16:15

Este tare

_Cristy_ a scris în data de: 13 Iulie 2013 - 21:45

Oare care va fi prima parola ? :))
Oare care va fi primul hack ? :))
Lasa ca se va descurca baieti de asta ! :)

Adrian100 a scris în data de: 11 Iulie 2013 - 12:16

Nu ai cum sa creezi un joc cu o grafica exact la fel ca cea din realitate.Poate semana,dar identica nu are cum.E imposibil.

leomessi a scris în data de: 11 Iulie 2013 - 12:11

Andrew_700 are dreptate Grafica este fantastica, dar mereu se va observa diferenta dintre o poza din realitate si un screenshot dintr-un joc.

leomessi a scris în data de: 11 Iulie 2013 - 12:08

Super tare 10+ :D

Adrian100 a scris în data de: 24 Mai 2013 - 22:16

Credeam ca-i doar un mit.
Acest vizitator e un revolutionar.

Vizitator a scris în data de: 26 Aprilie 2013 - 15:46

Zici ca e real man!

Just4Joker a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 20:12

Mai mari de atat n-au cum sa fie.
La HDD nu prea sunt sigur...

Adrian100 a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 20:09

In orice caz daca ar fi minim 2.6 ghz atunci ar merge cam incet.Dar cred ca vei putea seta ca la IV din meniu cat sa consume.

Adrian100 a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 20:07

Daca nu ti-a mers gta 4 nu cred ca iti va merge gta v(parerea mea).
Dar totusi sa ai incredere ca exista sanse.Mi-ar placea ca cerintele sa fie ca cele descrise de joker.

Andrew_700 a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 20:02

Eu sper sa necesite un procesor de minim 2.6 ghz. Astfel imi va merge si mie.

Just4Joker a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 19:53

:))

Va fi ceva de genul :

RAM : Min - 2GB , Recommended - 4GB , High performance - 8GB
Placa Video : Min - 512Mb , Recommended - 1GB Radeon HD 4850 , GeForce GT 640 1GB DDR3 , High performance - GeForce GTX 260 , Radeon HD 6770
Procesor - Min. - 2,8ghz , Recommended - 2,9ghz , High performance - 3,5ghz

HDD : Nu va depasi 25GB

Asta cred eu. Sunt sigur ca va fi foarte asmenanator.

Adrian100 a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 18:26

Nu sunt sigur dar eu cred ca iti vor trebui minim 6 gb ram,iar jocul (pe pc) va avea peste 55 gb.

Vizitator a scris în data de: 14 Aprilie 2013 - 17:39

Cam cu cati GB Ram, video card v-a merge jocul si cati GB v-a avea? Spunetimi va rog.

Adrian100 a scris în data de: 09 Aprilie 2013 - 11:12

Aici ai dreptate GPS-ul nu m-a ajutat foarte mult in GTA IV mai mult a fost o caracteristica noua.Dar la GTA V cred ca va fi necesar,pana vom invata orasul pe de rost.

Just4Joker a scris în data de: 09 Aprilie 2013 - 11:05

Daca nu era GPS-ul in IV, stiam si acolo locurile pe derost.
Si GTA V va avea. Oricum , e un lucru bun.

Adrian100 a scris în data de: 09 Aprilie 2013 - 10:41

Am auzit de asta acum cateva luni.
Dar oricum,cred ca va fi un lucru deosebit sa ai un oras atat de mare pe care sa-l pui la incercare.Adica mie sincer imi place sa fiu pus la incercarea de a explora un oras imens.Ati observat ca cu cat orasul este mai mare,cu atat ne vom plictisi mai greu.Sa luam exemplu:GTA San Andreas care a avut o harta destul de imensa la inceput.Aceeasta ne chiar si speria dar acum cred ca aproape totii stim locurile din San Andreas pe de rost.Acum spune-m ca mapa din gta 5 va fi tare,dar dupa ce il exploram, ne vom plictisi exact ca la San Andreas.Dar ma bucur totusi ca vom avea si o versiune pentru PC.Eram sigur ca Rockstar nu ne vor dezamagi.

Just4Joker a scris în data de: 09 Aprilie 2013 - 10:14

Echivaleaza cu cel putin 4 mape , +apa de la GTA IV

Adrian100 a scris în data de: 09 Aprilie 2013 - 08:28

Mda si la GTA 4 era mai enervant sa adauge avioane.
Ebinme ca la gta v avioanele se vor potrivi cu mapa.Doar nu faci ditamai avionul care sa ocupe tot orasul.Ei bine aici vom avea un oras mai mare.

Just4Joker a scris în data de: 08 Aprilie 2013 - 21:20

Nu prea avea sens s-adauge biciclete in 'IV.
Mdeah, sa te plimbi cu bicicleta prin Star Junction (Time Square) sau sa iei ditamai avionu' , cat toata mapa LC-ului.

Ady607 a scris în data de: 08 Aprilie 2013 - 19:10

Mi se pare super ca au adaugat biciclete si avioane in Gta V, ceea ce nu au adaugat si in Gta IV... Abea astept sa il joc. :X

Andrew_700 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 20:09

Da, tu esti primul... :)

Adrian100 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:54

Crede-ma ca nu esti primul care spune astazi:"nush ce am azi".

Andrew_700 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:36

Strazi*, nush ce am azi...

Andrew_700 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:35

? Adica tu vrei sa punem niste poze de tot rahatu' cu texturile din GTA 2 pe blocuri, straxi si sa controlam un om RC d-ala ca in GTA 2 din elicopter? =)) ar fi tare :)

Adrian100 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:18

Adica ce vrei sa spui?Buna idee.
Daca la gta 2 grafica e proasta si nu se poate face ca cea reala,atunci sa facem realitatea ca grafica de la gta 2.Faza e ca gta 2 nu are grafica.

Andrew_700 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:14

Mda, dar in viitor poate ca realitatea va avea alta grafica :))

Adrian100 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:12

"Deocamdata este imposibil" dar in fviitor vor fi jocuri din ce in ce mai reale.Cine stie ce jocuri vor fi in 2022?Se vor atinge noi limite pe atuncea.In 2022 gta 5 va fi inlocuit.

Andrew_700 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:05

Realitate*

Andrew_700 a scris în data de: 04 Aprilie 2013 - 19:05

Mie mi-ar place sa joc un joc cu grafica exact ca-n realidate. :D Doar ca deocamdata este imposibil.

laurivan001 a scris în data de: 02 Aprilie 2013 - 09:34


Andrew_700 este adevarat dar nimeni nu vrea un joc ca in viata reala...gandestete cate efecte speciale ar fi pierdute

Adrian100 a scris în data de: 31 Martie 2013 - 19:34

Grand Theft Auto V (abreviat GTA V) va fi un joc video de tipul open world action-adventure realizat de Rockstar North și publicat de Rockstar Games pe consolele Xbox 360 și PlayStation 3 a cărui lansare este planificată pentru 17 Septembrie 2013[1]. Jocul, cel de-al 15-lea din seria Grand Theft Auto, este cel ce începe a cincea eră a jocului (fapt indicat prin cifra din titlu). Acțiunea se desfășoară în orașul fictiv Los Santos (parodie a orașului Los Angeles) și în zonele înconjurătoare specifice sudului statului San Andreas (parodie a statului California).[2] O altă versiune a orașului Los Santos din statul San Andreas a fost realizată în precursorul din 2004, Grand Theft Auto: San Andreas (joc din a treia eră).
Gameplay

Gameplay-ul din GTA V se bazează pe cel din toate precedentele jocuri de la Grand Theft Auto III încoace: jucătorul își asumă rolul unui personaj văzut din perspectiva third-person cu care este liber să exploreze lumea pusă la dispoziție fie pe jos, fie controlând un vehicul (terestru, naval sau aerian). Acesta poate să progreseze urmând povestea jocului prin îndeplinirea unor misiuni în care se ajută de arsenalul său de arme.
Single player

Schimbarea majoră față de precedentele jocuri ale seriei este în porțiunea single player a Grand Theft Auto V unde jucătorul își asumă rolul a trei protagoniști: Michael, Trevor și Franklin - infractori a căror povești coincid în cadrul misiunilor pe care le fac împreună. În timpul unei misiuni jucătorul poate prelua controlul unui alt protagonist când aceștia lucrează împreună pentru îndeplinirea unui obiectiv. De exemplu, într-o misiune, Michael coboară în rapel pe marginea unui zgârie-nor, Franklin îl veghează cu o pușcă cu lunetă, iar Trevor este pilotul elicopterului cu care vor evada.[3]

Modificarea aspectului protagoniștilor se rezumă la haine, în ceea ce privește abilitățile fizice acestea sunt prestabilite pentru fiecare dintre ei și nu vor putea fi modificate precum în GTA San Andreas. Cu toate că mecanica "romantică" din GTA IV este eliminată, în afara misiunilor, din perspectiva unuia dintre cei trei se poate interacționa cu prietenii sau cunoștințele respectivului. Pentru a contacta persoane sau a folosi servicii precum internetul (cu paginile web fictive din universul jocului) se va putea folosi telefonul similar celui din GTA IV.
Multiplayer

Grand Theft Auto V este anunțat că va avea, precum Max Payne 3, un sistem de clanuri numit "Crews".[4] Acesta permite jucătorilor sa își formeze clanuri private cu prietenii sau să se alăture unor clanuri publice. Un jucător poate fi membru a maxim cinci clanuri. Îndeplinirea sarcinilor unui clan va răsplăti jucătorul cu puncte de experiență.

Adrian100 a scris în data de: 31 Martie 2013 - 13:35

Pacat ca n-am fost de fata.
Dar nu cred ca e numai vina lui.Te-ai intrebat vreodata de ce te certi cu toti?

Just4Joker a scris în data de: 31 Martie 2013 - 13:32

Distrusul de Electro a venit cu chef de scandal, d-aia s-au sters.

Adrian100 a scris în data de: 31 Martie 2013 - 13:09

Parca nu erau mai multe comentarii aici?Cine le-a sters pe ale celorlalti?

Andrew_700 a scris în data de: 29 Martie 2013 - 20:36

Grafica este fantastica, dar mereu se va observa diferenta dintre o poza din realitate si un screenshot dintr-un joc.

Adrian100 a scris în data de: 29 Martie 2013 - 18:22

OOO yeah!
Grand Theft Auto V va fi un joc pe gustul meu!
Chiar vor merita acele luni in plus de lucru.

Adrian100 a scris în data de: 29 Martie 2013 - 18:19

Ba esti nebun?Astea-s niste poze extraordinare!
Chiar ma intrebam cand vom mia primi anunturi in legatura cu gta 5.
Aceea zi a venit.Super poze fratele meu!Minunate.


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell