GTA V va fi lansat in 17 Septembrie 2013

Rockstar Games a anuntat astazi ca GTA V va fi lansat putin mai tarziu decat a fost anuntat initial. Lansarea a fost amanata cu patru luni iar noua data de lansare global este Marti, 17 Septembrie 2013.

Compania a postat urmatorul mesaj (tradus):

Astazi, avem o data oficiala de lansare pentru a o impartasi cu dumneavoastra: Grand Theft Auto V va sosi in magazine pe 17 Septembrie 2013.

Stim ca data de lansare este cu patru luni intarziere fata de prima data anuntata si stim ca aceasta amanare va fi vazuta ca o dezamagire pentru multi dintre voi, dar, credeti-ne, o sa merite timpul asteptat. GTAV este un joc masiv, ambitios si complex si are nevoie de mai mult timp pentru mici finisaje ca sa fie dupa asteptarile noastre si desigur, ale voastre.

Pentru toti fanii Grand Theft Auto, va rugam sa acceptati scuzele noastre pentru aceasta intarziere, si promitem ca toata echipa de la noi lucreaza din greu ca sa faca jocul tot ceea ce poate sa fie. Facem tot ce putem ca sa ne asiguram ca jocul va fi dupa asteptarile voastre sau chiar peste - va multumim pentru sustinere si rabdare.

Echipa GTA.



Mesajul original (english)

Dear all

Today, we have an official release date to share with you: Grand Theft Auto V will arrive in stores on September 17, 2013.

We know this is about four months later than originally planned and we know that this short delay will come as a disappointment to many of you, but, trust us, it will be worth the extra time. GTAV is a massively ambitious and complex game and it simply needs a little more polish to be of the standard we and, more importantly, you require.

To all Grand Theft Auto fans, please accept our apologies for the delay, and our promise that the entire team here is working very hard to make the game all it can be. We are doing all we can to help ensure it will meet if not exceed your expectations come September - we thank you for your support and patience.

Yours, The GTA Team




By hit / 31 Ianuarie 2013 - 23:07 / 23 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


GTABossGamer a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 21:20

Eu am jucat Gta V pe xbox si e tare jocul.Grafica c-am lasa de dorit dar jocul e tare.

GTABossGamer a scris în data de: 17 Septembrie 2013 - 21:20

Eu am jucat Gta V pe xbox si e tare jocul.Grafica c-am lasa de dorit dar jocul e tare.

Vizitator a scris în data de: 03 Mai 2013 - 21:17

Ahhhh

Adrian100 a scris în data de: 03 Mai 2013 - 10:24

Nu-i adevarat!Cu totii stim ca ei se chinuie sa termine jocul.
Fac tot ce pot.Nu cred ca tu ai fi mai rapid cca ei.Ai cam multe pretenti.

Vizitator a scris în data de: 03 Mai 2013 - 10:19

Ba eu nu le accept scuzele ei trebuia sa termine jocul asta ca daca as fi fost angajat la rockstar las fi terminat ca as fi mucit in fiecare zi nonstop da astia nu lucreaza nonstop ca asa lar termina mai repede da astia stiu sa lucreze mai rpd normal ca nu stiu

victor_craciun_666 a scris în data de: 23 Aprilie 2013 - 13:01

Super tarrrreee!

DacistuVlad a scris în data de: 20 Aprilie 2013 - 13:28

SPER SA FIE TARE

Adrian100 a scris în data de: 31 Martie 2013 - 16:16

Mda...sa sti ca asa e...
Si in plus daca l-ar fi lansat in primavara asta atunci nu era chiar atat de tare si complet.Amanarea a fost una buna caci mai au multe finisari ale jocului.

Krono a scris în data de: 31 Martie 2013 - 16:05

Daca stai sa te gandesti era prea frumos sa se lanseze in martie ca deja puteam sa-l jucam pe console.

Adrian100 a scris în data de: 25 Martie 2013 - 17:57

Vad ca rockstar nu ne-au mai dat nicio veste in legatura cu gta 5.
Ar fi misto un official al treilea trailer sau macar niste poze mai detaliate.Poate o descriere cu toata povestea jocului.Dar vad ca nu ne-au mai anuntat cu nimic.Cred ca in acest moment sunt foarte ocupati.

Just4Joker a scris în data de: 18 Martie 2013 - 16:47

Sper ca vom vedea si un al treilea trailer curand.

Adrian100 a scris în data de: 13 Martie 2013 - 19:47

Imi pare rau ca se lanseaza in toaman!Dar sa privim partea buna dupa ce terminam vara vom incepe in forta cu gta 5 lansat!

Adrian100 a scris în data de: 06 Martie 2013 - 19:06

Ma ce ai cine?Te dai drept cine?

worldvelin a scris în data de: 06 Martie 2013 - 19:04

(TOT EU) adrian100 nu e oras nou e ala din GTA SAN ANDREAS

worldvelin a scris în data de: 06 Martie 2013 - 19:02

Wow ce bn ca miam luat calculator calumea ca cred ca pot sa-il instalez sau downoaldolez cum ziceti voi

Adrian100 a scris în data de: 16 Februarie 2013 - 13:25

Eu ma bucur ca se lanseaza in toamna.A fost o veste destul de buna pentru mine.Am ca ma juca pana atunci.Deci(fara deci!) Rockstar fac cei mai bine pentru totii.Daca il lansa in primavara asta si nu era terminat mai trebuiau facute finisaje si nu v-ar fi placut.Asa ca sa-i lasam sa-l termine.

GeoGForce a scris în data de: 16 Februarie 2013 - 10:53

In locul lui HIT as da ban permanent lui Adrian100 si Gangnam style care fac site-ul de rusine

Adrian100 a scris în data de: 11 Februarie 2013 - 08:04

Le-a sters Hit pe toate ca nu aveau legatura cu gta 5.Bine unele da dar nu le-a observat.

Krono a scris în data de: 11 Februarie 2013 - 06:37

Dar nu erau mai multe comentarii aici?

Gangnam Style a scris în data de: 10 Februarie 2013 - 19:43

Nu mai comentam aiurea atunci

Adrian100 a scris în data de: 10 Februarie 2013 - 14:44

Sti ma ca sunt falsuri dar vreau sa vad cat de tampite sunt.

Painkiller a scris în data de: 10 Februarie 2013 - 14:43

Bai omule ,tot ce vezi tu pe youtube sunt FAKE-URI.
N-o mai lungesc sa-ti spun si de ce. Iti zic doar ca sunt FAKE-URI si ca te vei alege cu virusi.

Gangnam Style a scris în data de: 10 Februarie 2013 - 13:20

Sall


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell