Artwork-ul GTA V de la Patrick Brown: The Standoff

Patrick Brown a revenit cu ultimul lui artwork. In acest artwork in cadrul principal apare Franklin cu cainele lui Chop. In descrierea artwork-ului, Patrick explica cat de mult a vrut sa-l expuna pe Chop si pe Frank si ce caracteristica speciala apare in ultima serie GTA, si anume posibilitatea de a avea un caine.

Puteti vedea artwork-ul mai jos:



By hit / 18 Ianuarie 2013 - 01:16 / 36 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 01 Noiembrie 2014 - 15:30

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 10 Octombrie 2014 - 14:56

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas
HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

HostName: PRO/NION: RPG[0.3z] Level 3 pentru incepatori
Address: gt/a.pron/ion.ro:7777
Players: 100 / 250
Ping: 14
Mode: PRO/NION RPG v0.9.6
Map: San Andreas

Vizitator a scris în data de: 10 Septembrie 2013 - 20:19

You're so cute and adorable, TheGamer1148, by sanyig Wow to make yourself seem so smart to everyone else.If you're suggesting using cheats, then my videos aren't for you.

Vizitator a scris în data de: 23 2013 - 11:57

Fain joc

radu ryder a scris în data de: 19 Mai 2013 - 18:42

Mda...

Adrian100 a scris în data de: 19 Mai 2013 - 18:36

Seamana cu CJ, dar e Franklin.

Vizitator a scris în data de: 19 Mai 2013 - 18:32

Cel din mijloc e cj

Aschie a scris în data de: 19 Mai 2013 - 18:23

Eu am 15 ani deci pot juca =]]

Aschie a scris în data de: 19 Mai 2013 - 18:22

Si in san andreas am caine

Vizitator a scris în data de: 23 Martie 2013 - 23:23

Thats incredible! very hot!
http://gtagames.hu

Adrian100 a scris în data de: 12 Martie 2013 - 19:17

Actiune-Dragoste-Comedie-Drama

Adrian100 a scris în data de: 11 Martie 2013 - 20:46

Super trailerul!!!
Oare pana se va lansa gta ca sa nu ne plictisim vor mia aparea alte trailere?Sper ca da dar unele in care sa ni se prezinte orasul si misiunile nu numai protaginisti.

GeoGForce a scris în data de: 20 Februarie 2013 - 12:22

Domnu' Adria n ai facut alta cacofonie in comentariul tau...Si nu intereseaza pe nimeni parerea ta...oricum iti garantez ca nu va fi asa prima misiune cum ai descris-o tu

Adrian100 a scris în data de: 18 Februarie 2013 - 21:26

Daca cand se va lansa gta 5 si prima misiune va fi asemanatoare cu cea descrisa de mine,atunci inseaman ca am avut dreptate.

Adrian100 a scris în data de: 18 Februarie 2013 - 21:21

Doar vreu sa imi arat parerea.

Painkiller a scris în data de: 18 Februarie 2013 - 20:55

N-am aceeasi parere ca a ta. Din pacate , e mult de scris si mi-e prea lene la ora asta.
Oricum , nu-i rau ce-ai zis tu acolo.

Adrian100 a scris în data de: 18 Februarie 2013 - 20:48

Eu nu ma nevoie de joc in sine ca sa ma conving ca-i un joc tare!M-au convins trailerele.

Adrian100 a scris în data de: 17 Februarie 2013 - 11:25

Ma intreb oare cum va fi prima misiune:
Parerea mea este aceea ca la inceput ni se vor prezenta cei trei protagonisti.Cred ca primul va fi Michael vom vedea viata lui si a celorlalti doi inclusiv problemele acestora.Apoi cred ca Michael ii va suna pe cei doi si se vor intalni in oras sau se vor reintalni dupa multa vreme pe neasteptate.Dar cand se vor intalni Michael ii va face cunostinta lui Trevor cu Franklin.Franklin si Trevor inca nu se cunosc fapt pe care il vedem si in trailer cand isi dau mana.Atunci isi fac cunostiinta.I-ar acesti discuta apoi despre problemele lor.Si pe parcursul jocului se vor rezolva problemele lor.In celelalte serii Grand Theft Auto misiunea principala a protagonistului era de obicei sa inlature totii gangsterii din oras,sa devina conducatorul orasului sau sa se imbogateasca cu bani,masini,case.Oricum sper ca teoriile mele sa fie adevarate.Chiar mi-ar placea sa fie asa.Am dedus totul din al doilea trailer.Pana la urma eu cred ca in gta 5 vom avea mai multe motive.Oare sa fii bogat adica sa traiesti in lux sa ai o familie fericita,sa conduci intreg orasul sau sa omori pe toti care iti stau in cale.Aceste raspunsuri le vom afla numai cand ne vom juca cu adevarat.

Adrian100 a scris în data de: 16 Februarie 2013 - 13:29

HMMM!Dupa ce se va lansa gta 5 dupa multa vreme de joc si distractie se vor face moduri si pentru gta 5 si cred ca la gta 5 se vor face cele mai multe moduri.

Adrian100 a scris în data de: 10 Februarie 2013 - 17:58

Stiu Super

bug_mafia a scris în data de: 10 Februarie 2013 - 16:54

Fain

Painkiller a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 11:15

Sunteti mici pt. GTA V frate, eu am 14 si 2 luni.

Gangnam Style a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 10:55

Adrian cati ani ai?

Gangnam Style a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 10:54

Copil da da de vrio 12 ani

Gangnam Style a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 10:51

Da arata da nu e ca e mai musculos si arata mai bine

Gangnam Style a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 10:48

Ala din misloc arata ca CJ
Da e tare cainele

Painkiller a scris în data de: 08 Februarie 2013 - 22:15

Nu Electro si Geo sunt fraieri:))
Aia din Sa-mp sunt. Cred ca m-am exprimat gresit.

Painkiller a scris în data de: 08 Februarie 2013 - 22:14

Frate, am ajutat o gramada de oameni ca tine sa se maturizeze.
Niste exemple concrete sunt GeoGForce si ElectroX. Ei sunt oamenii lui Painkiller.
Nu-i lua in seama. Nu-s decat niste fraieri. Asa-s majoritatea romanilor. Sa-ti spun ceva:
-TU esti cel mai informat
-Sustine-ti ideile mereu
-Nu fi naiv
-Nu-ti lua in serios inferiorii
-Inainte sa contrazici pe cineva , informeaza-te mai bine , chiar daca esti sigur de acel raspuns.
-Sarcasm. Cu sarcasmul omori toti prostii. Nu-i nevoie sa le dai dovada de inteligenta prostilor. Daca incerci asta tu devi prost.
Si multe alte sfaturi... Dar tine cont de astea

Eu am multi oameni pe care i-am instruit. Poti deveni si tu unul din ei, as fi mandru si ar fi si pentru tine o onoare.

Adrian100 a scris în data de: 07 Februarie 2013 - 20:22

Ba cand ma jucam samp nustiu daca ma voie sa spun numele serverulul dar erau niste pusti care se dadeau smecherii si tot spuneau ca au gta 5 dar le-am spus ca inca nu s-a lansat si au ras de mine.M-AM SIMTIT FOARTE PROST.apoi ziceau ca au versiunea demo a jocului(nustiu daca-i adevarat sau posibil)versiunea demo e posibil dar nu seamana cu gta 5.Nu ma mai joc pe acel server e foarte nenorocit mai ales admini dupa el te injura-e groaznic(si nu le faci nimik).

Painkiller a scris în data de: 06 Februarie 2013 - 21:57

Omule, va fi si pentru PC.
Or fi ei disperati dupa bani , da' nu-i vad in stare sa nu faca o versiune pt. PC.

Founder

hit a scris în data de: 06 Februarie 2013 - 21:50

Nu este nici o confirmare de la Rockstar a dezvoltarii GTA V pe PC.

Painkiller a scris în data de: 06 Februarie 2013 - 21:44

Nu-i nici un "Vom vedea" si se va face pentru PC.
Ei au zis ca vor merita acele luni in plus.
Dupa mine , va fi jocul anului 2013.

asder a scris în data de: 06 Februarie 2013 - 21:33

Tare gta v

hawlc a scris în data de: 30 Ianuarie 2013 - 16:22

Tare

GeoGForce a scris în data de: 19 Ianuarie 2013 - 11:18

Ai dreptate,catelul e cam ciudat dar din cate observ se pare ca Franklin are penisul mai mic decat cei doi prieteni ai sai :D

Painkiller a scris în data de: 18 Ianuarie 2013 - 23:08

Interesant artwork-ul asta.
Chop nu-i prea reusit. Arata cam "ciudat".


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 9/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell