Inca 5 imagini noi din GTA V

Rockstar a publicat inca cinci imagini noi din Grand Theft Auto V ca un cadou de sarbatori pentru fanii GTA.













By hit / 25 Decembrie 2012 - 15:16 / 65 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 06 Octombrie 2013 - 17:51

Somanna

Adrian100 a scris în data de: 19 Mai 2013 - 18:14

Nu se stie ce marime va avea jocul, dar iti pot spune sigur ca va depasi 15 GB.

Vizitator a scris în data de: 19 Mai 2013 - 17:18

Voi asteptati sa se lanseze dar stiti cat o sa aiba(peste 15 GB)?

Vizitator a scris în data de: 03 Aprilie 2013 - 12:18

Tare joku!!!

bobi16k18 a scris în data de: 15 Martie 2013 - 19:32

Mda.....

Adrian100 a scris în data de: 13 Martie 2013 - 19:43

Mda gta 5 va avea o grfica smechera de tot!E tare!

Vizitator a scris în data de: 10 Martie 2013 - 13:22

E super fain, zici ca e o poza facuta in real. Orcum, cand o sa fie si pentru PC, o sa dureze destul de mult, adica intai apare pe X, dupa aia pe Y si apoi in final pe PC... Aici e o chestie de sponsori.... Apropo, unii comparati GTA V cu nu stiu care joc. Da macar ati jucat, ati terminat o misiune in GTA V? E usor sa dai din gura, orcum, cadrele, s-ar putea sa fie prelucrate pe calculator, adica, e o grafica foarte faina ca avem placa video, avem calculator capabil... si le da mai frumos, dar acum... mai avem de asteptat pana la GTA V...

Adrian100 a scris în data de: 03 Martie 2013 - 17:02

Cu totii asteptam.Eu salivez cand ma uit la trailere.

ipirotivladut a scris în data de: 03 Martie 2013 - 17:00

Deapea astept sa se lanseze gta 5

Vizitator a scris în data de: 02 Martie 2013 - 21:44

Eu sunt Cristian.Vreau codul de la submarin.Mi-l dati va rog?

Painkiller a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 19:53

Cum dracu' compari vere AC cu GTA?
E ca si cum ai compara o gaina cu o capra.

Adrian100 a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 19:21

HMMMM!Abstract!
Ma nu ai de unde sa sti 100% cum va fi gta 5.Nu ai de ce sa crezi de acum ca e mai frumos Assassin's Creed.Ma cand va aparea il poti juca si vezi daca iti lpace si abia dupa poti sa le compari.Dar pana in prezent nu ai cum sa compari un joc deja lansat cu unul care inca nu a aparut.

ElectroX a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 18:53

Assassin's Creed e mai frumos decat GTAIV,SA,V, nu ma refer neaparat la ACIII, AC1 deja bate IV la orice, just tellin' you.
@J4J, mai intra pe messenger sa nu-ti dau mesaje degeaba ;)

Painkiller a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 18:03

Pentru mine , Sleeping Dogs e cel mai jalnic open world pe care l-am jucat.
Iubesc Assassin's Creed,dar ce legatura are cu GTA V pe langa faptul ca-i open world? Oricum, GTA V o sa fie mult mai bun decat el, mult mai bun decat Tomb Raider, mult mai bun decat Crysis( Nu ma refer neaparat la grafica... sper sa nu ceara placa video de 20 si ceva de mil.)

Adrian100 a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 17:57

Mda...GTA 5 va fi si multiplayer dar mai tarziu.
Sleeping Dogs Assasin Creed...nu va fi mai tare decat gta 5.Stai sa apara si o sa iti inghiti cuvintele!

Painkiller a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 16:05

Daca tu crezi asta, atunci locul tau nu e pe acest site.
Nu vei rezolva nimic daca pui comentarii fara valoare ca un prost.

Vizitator a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 14:02

Max Payne 3 E Nou Dar Gta V Nu O Sa Fie Mai Tare Decat Sleeping Dogs Assasin Creed Etc etc

Painkiller a scris în data de: 22 Februarie 2013 - 20:24

Toate jocurile Rockstar-ului (Cel putin , cele din ultimii 10 ani) au avut si feature-ul de multiplayer.
Asa ca , nu-ti face griji in privinta GTA V.

Vizitator a scris în data de: 22 Februarie 2013 - 20:22

Daca nu va fi si multiplayer....degeaba se mai chinuie rockstar...

Vizitator a scris în data de: 22 Februarie 2013 - 20:19

Dar oricum jocul pare sa fie facut pana in cel mai mic detaliu fara nici un defect

Vizitator a scris în data de: 22 Februarie 2013 - 20:16

Nu stiu dc dar cred ca prin iunie-iulie se va anunta o noua amanare a jocului....

Andrew_700 a scris în data de: 20 Februarie 2013 - 17:50

"CJ" e de fapt Franklin, nr de "exmatriculare" e de fapt nr de inmatriculare si mapa nu e la fel, este muuult mai mare... Poate ca va contine si un oras numit San Andreas.

Vizitator a scris în data de: 20 Februarie 2013 - 14:01

Gta 5 E Defapt Gta San Andreas 2 Daca Va Uitati La Trailer Vedeti Nr Exmatriculare San Andreas Mapele-s Lafel E CJ In Joc O Sa Apara Sigur Gta V;MP

Adrian100 a scris în data de: 17 Februarie 2013 - 14:23

Grafica mi se pare un element destul de mare la o modificare.

Andrew_700 a scris în data de: 17 Februarie 2013 - 14:21

MB*

Andrew_700 a scris în data de: 17 Februarie 2013 - 14:21

Scz am pus 512 GB in loc de NB :))

Andrew_700 a scris în data de: 17 Februarie 2013 - 14:20

Painkiller, daca grafica este modificare MAJORA sper ca nu o sa aiba cerinte de sistem de iti merge numai tie... limiteaza-te pe la 512 GB placa video si 1 GB ram

Adrian100 a scris în data de: 17 Februarie 2013 - 14:13

Unele mituri sunt reale Rockstar le-a confirmat!

Vizitator a scris în data de: 15 Februarie 2013 - 18:43

Andrew_700 stiu iti dre mod misterix sa ai modurile alea da asa iti strici SA
DECI NU VA LUATI MODU' MISTERIX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrew_700 a scris în data de: 15 Februarie 2013 - 17:53

Misterele sunt doar minciuni... San Andreas-ul este facut in 2005, asa erau jocurile GTA pe atunci, cu grafica nasoala. Despre fantoma mamei lui CJ nu stiu prea multe, dar Bigfoot exista doar cu mod, masina lui Bigfoot este de fapt spawnata aiurea...prin zona aia sunt multe masini d-alea. Mai sunt bug-uri prin joc, restul sunt easter egg-uri... Oricum, daca mai sunt si altele nu cred in ele.

catalinsamp a scris în data de: 15 Februarie 2013 - 15:15

Gta 5 este cel mai fain gta din lume . ..... OARE IN GTA 5 EXISTA SI MISTERE CA IN SAN ANDREAS???

Andrew_700 a scris în data de: 15 Februarie 2013 - 13:14

Adrian...am postat comentariul cand se zicea ca gta 5 va fi lansat in martie...

Dark3T a scris în data de: 15 Februarie 2013 - 11:24

Fain

Painkiller a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 11:14

Sunt modificari MAJORE in el , inclusiv grafica super si 60 de misiuni noi.

Painkiller a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 11:13

Si eu lucrez la un mod pt. Vice City.
Se numeste "GTA Vice City : Live the revolution! Live the Painkiller" . O sa fie lansat in premiera pe site-ul filelist in martie.

Gangnam Style a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 10:53

Si eu cred ca nu voi plictisii si eu am peste 15 jocuri pe PC
Da stau pe site ca sunt plictisit

Gangnam Style a scris în data de: 09 Februarie 2013 - 10:49

E tare submarinul si avioanele

silaghicristinacecilia@yahoo.com a scris în data de: 18 Ianuarie 2013 - 20:46

Ma ajuti ad sau nu spunemi dami un mesaj si la ce ora sintru mine sau orcind
pe gat san sau la emeilul meu te rog Andrewa-700

silaghicristinacecilia@yahoo.com a scris în data de: 18 Ianuarie 2013 - 20:42

Ajutama sa intru inagoc daca te rog \Andrew-700

Vizitator a scris în data de: 13 Ianuarie 2013 - 13:16

Brasil Ever Life - Servidor pago com uma otima internet, GM muito bom e rnbeceedo continuas melhoras, RPG, vagas de lideres, vagas de helper's em breve, e muito mais... ENTRA LOGO!!!NOSSO IP: 108.61.40.176:7777

redboss a scris în data de: 12 Ianuarie 2013 - 19:42

Eu il am si e foarte tare

form a scris în data de: 10 Ianuarie 2013 - 15:27

123

Vizitator a scris în data de: 02 Ianuarie 2013 - 11:51

Buna sunt foarte misto pozele imi plac .app am si eu o rugaminte dak sar putea cineva sa ma ajute sa imi instalez gta ballad of gay tony nu prea ma descurc si nici nu gasesc ni un tutorial Va rog frumos .multumesc !

id basi_97@yahoo.com..sau fb: sorin basi ms ! lasati mesaj

proto a scris în data de: 30 Decembrie 2012 - 01:05

Proto ca e super

Andrew_700 a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 15:19

Adica nu cred ca vor fi si anotimpuri in joc, nu update-uri la SA

Andrew_700 a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 15:18

Nu cred ca va fi si asta in joc dar mi-ar place sa fie anotimpuri :))

Snoop Doggy Dogg a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 14:56

Imi place foarte misto sa ai un ciane in gta nimeni nu se gandea dar ar fi misto sa fie rechini care sa te manance si sa manance oamenii sa distruga si sa ii poti vana la fel ca Jaws ar fi misto dar foarte mari si sa fie misiuni tot gen ca Jaws ar fi foarte tare sau multe altele mai ales ar fi misto sa se dea update in GTA:SA in care sa ai si caini

Krono a scris în data de: 27 Decembrie 2012 - 22:54

Si din tampitu' tau obicei de a comenta la orice s-a ajuns aici.
Sti ce, las-o balta, am lucruri mai bune de facut decat sa ma cert cu tine pe site, poate mai vorbim dupa ce scapi de complexul tau de superioritate, pana atunci, incearca macar putin sa-ti faci prezenta placuta.

Painkiller a scris în data de: 27 Decembrie 2012 - 17:01

Nimeni nu mai lauda un om destept in ziua de azi , amigo.
Sa nu ne mai abatem de la subiect.
De la tampitu' tau mod de a te exprima , s-a ajuns aici.
Nu-i vina mea.

Krono a scris în data de: 27 Decembrie 2012 - 14:05

Da, este o diferenta mare intre a fi destept si a te crede destept, un destept nu se va lauda niciodata singur, îi va lasa pe altii sa-l laude, in timp ce unul care doar se crede destept va spune ceva de genul: "eu nu ma consider destept, eu sunt destept".
Apropo, "Kronomaticule"? Realy? Vai ca poti mai mult.

Founder

hit a scris în data de: 27 Decembrie 2012 - 13:59

Painkiller, iar vrei sa te alegi cu ban si cu userul sters?

Andrew_700 a scris în data de: 27 Decembrie 2012 - 10:09

Moama, numai voi ati comentat p-aici :) Eu 3 comentarii (cu asta) si ElectroX 2 comentarii :))

Painkiller a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 21:58

Poate ca sunt narcisist , sau poate ca nu.
Uneori aparentele inseala.
S-o lasam asa ... deocamdata.

Krono a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 21:19

Of, iar ma confrunt cu increzuti.
Ce ti se pare tie gresit la modul cum m-am exprimat eu mai exact? Sau ai spus-o doar asa, ca sa ai ce comenta.
Cat despre "noob", se vede ca vezi paiul vecinului dar nu vezi creanga din ochiul tau, si te-ai mai facut si singur destept, esti si narcisist pe deaspupra?

Painkiller a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 19:54

Si nici in GTA 5 n-o sa fie ca in Scarface : The world is yours la faza cu rechinii , iti garantez.

Painkiller a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 19:53

Nu ma consider destept, sunt destept.
E ceva total diferit...
Ma enerveaza Noob-ul.
Daca nu stii ce inseamna, un noob e ca un newbie care nu vrea sa invete , desi e newbie in ceva,cum esti tu.

Painkiller a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 19:50

Kronomaticule, din prostul tau mod de a te exprima reiese si deductia mea.
Pai ,tata ... fi dracu' putin atent si taci :
"Oh, rechini, ma bucur ca o sa avem si animale in joc."
Ma rog , desi gramatica e varza, orice prost isi poate da seama ca tu vorbesti despre rechini.
Te uimeste oarecum faptul ca vezi rechini si in acelasi timp te si bucura.
N-o mai intoarce. Si eu eram ca tine, insa la mine se intampla acum 8-9 ani,cand abia descoperisem GTA-ul.

ElectroX a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 00:14

A 3-a poza pardon:)

ElectroX a scris în data de: 26 Decembrie 2012 - 00:14

Daca va uitati la a 2-a poza,in spate o sa vedeti un bot de masina,am dat zoom,si cred ca e un bot de VW Passat CC.
Oricum,Krono il pune la punct pe Joker...din cate vad..unexpected.

Krono a scris în data de: 25 Decembrie 2012 - 23:46

Tare destept te crezi azi, am observat si eu ca erau delfini si alti pesti in apa, dar nu erau decat de decor ca puteai sa treci prin ei.
Si nu stiu de unde ai dedus tu ca eu n-am observat cainele din trailere, eu am spus doar ca ma bucur ca vor fi animale in GTA V.

Painkiller a scris în data de: 25 Decembrie 2012 - 21:08

Rottweiler*

Painkiller a scris în data de: 25 Decembrie 2012 - 21:08

Frate, rechini (Sau ma rog , delifini) erau si in GTA San Andreas.
Nu prea ai spirit de observatie, rotweiller-u' de langa Franklin nu-l vezi, care este cel mai bun "proof" ca vom avea animale in joc.

Krono a scris în data de: 25 Decembrie 2012 - 20:03

Oh, rechini, ma bucur ca o sa avem si animale in joc.
Si submarinul ila sper ca poate fi folosit.

Andrew_700 a scris în data de: 25 Decembrie 2012 - 18:25

Si nu prea inteleg de ce dar tot se vede ca e in joc.
Cred ca contrastul e putin cam mare

Andrew_700 a scris în data de: 25 Decembrie 2012 - 18:24

Ce grafica are! :ooo
Nu situ daca mi se pare sau e adevarat, dar pozele cu GTA V au grafica din ce in ce mai buna!


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell