Posterul GTA V publicat

Dupa cum ne-au promis, Cei de la Game Informer tocmai au publicat o poza cu cover-ul Grand Theft Auto 5.



Cover-ul include trei caractere principale, fiecare aparand in screenshot-uri si in primul trailer.

By hit / 09 Noiembrie 2012 - 00:00 / 22 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


gabydinamo14 a scris în data de: 24 Martie 2013 - 10:00

Fain

Vizitator a scris în data de: 16 Martie 2013 - 22:12

Abea astept

Vizitator a scris în data de: 16 Martie 2013 - 22:11

Comentariul tău...

Adrian100 a scris în data de: 13 Martie 2013 - 20:45

GTA V va fi un succes pentru rockstar si vor face multi bani cu el!

Adrian100 a scris în data de: 11 Martie 2013 - 20:39

Logic ca ii fain~Ca nu putea fi naspa!

Vizitator a scris în data de: 09 Martie 2013 - 19:41

Ii fain

Adrian100 a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 20:55

Ar fi culmea ca pe 17 septembrie 2013 sa zica ca se lanseaza in primavara anului 2014.

Painkiller a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 20:53

17 septembrie 2013

Vizitator a scris în data de: 25 Februarie 2013 - 20:48

Cand o sa apara

Adrian100 a scris în data de: 11 Februarie 2013 - 18:55

Cei trei fac o echipa buna dupa parerea mea.Michael jefuieste bancii,Franklin are masini belea,iar Trevor este pilot.Daca in joc ii vom putea schimba,adica vom putea fi oricare dintre cei trei protagonistii vom putea avea sansa sa experimentam caracteristicile fiecaruia.Ce as vrea sa pilotez un avion cu Trevor.

Painkiller a scris în data de: 11 Februarie 2013 - 18:18

Nu mai spune...

Vizitator a scris în data de: 10 Ianuarie 2013 - 11:35

A deci e un poster nu stiam :))))) nu vazusem ;))) scuze!

Vizitator a scris în data de: 16 Decembrie 2012 - 17:47

Ei bn o sa ma joc si eu si va voi arata eu

Vizitator a scris în data de: 13 Decembrie 2012 - 22:55

Comentariul tău...

bossmada33 a scris în data de: 01 Decembrie 2012 - 22:06

Tare poster

ionut.suntem.amici1 a scris în data de: 29 Noiembrie 2012 - 11:51

Ou da si andrew_700 o sati mearga oglinda da trebuie sa ai anti virusi da nui ca are cisrusi si ca i nev de el da e posibil da ai si dupa ti se baga an joc si dupa hah ok?!!!!!! :)

ionut.suntem.amici1 a scris în data de: 29 Noiembrie 2012 - 11:49

Buna ami zice si mie cum sami bag multi player la gta 3 daca ami ziceti zicetimi pe mess vioricanicolae79

minecraft.team romania a scris în data de: 26 Noiembrie 2012 - 22:07

Mmm...depinde frecventa lor ma rog nu intru in detalii se va misca cam greu adica daca setezi totul la minim se va misca binisor

[RNG]MyH a scris în data de: 17 Noiembrie 2012 - 23:02

Credeti ca o sa imi mearga pe pc? ram 3 gm ... placa video 1 gb ... procesor Pentium(R)Dual-Core CPU E5500 2,80ghz deci?

Andrew_700 a scris în data de: 10 Noiembrie 2012 - 19:17

Faza e ca nu prea e mos aici :)

Andrew_700 a scris în data de: 10 Noiembrie 2012 - 19:16

Cel din dreapta nu seamana cumva cu "mosul" ala din trailer?

Krono a scris în data de: 09 Noiembrie 2012 - 06:35

Super tare!
Dar eu tot nu inteleg un lucru, de ce toate artwork-urile sunt asa axate pe momentul cand se sparge banca aia. Adica daca va uitati atent la mainile celui din dreapta vedeti ca baga inapoi o masca de gaze. Iar cel din stanga are o geanta plina cu bani.
Cine stie ce-o fi in geanta ceui din mijloc.


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 8/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell