Data de lansare GTA V a fost anuntata de Rockstar

Rockstar Games au anuntat astazi, oficial ca data de lansare a GTA V o sa fie in primavara anului 2013. Jocul va fi disponibil pentru precomanda incepand cu saptamana viitoare pe platformele Xbox 360 si PlayStation 3.


Mesajul celor de la Rockstar Games (tradus)

"Dezvoltat de creatorii seriei Rockstar North, Grand Theft Auto V in care actiunea are loc in California de sud re-imaginata in prezent, este cea ma de succes lume virtuala pe care am creat-o vreodata intr-un oras larg ca Los Santos si multi kilometri aferenti - din varfurile muntilor pana in adancurile oceanului."



By hit / 31 Octombrie 2012 - 22:30 / 36 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 26 Aprilie 2013 - 21:11

Dar cum se joaca vreau o scaiesc

Vizitator a scris în data de: 26 Aprilie 2013 - 21:07

Eu nustiu cum e joaca dar as dori sa ma joc

Vizitator a scris în data de: 23 Martie 2013 - 23:24

Yeaah..spring.. :/
http://www.gtagames.hu

ShadowManRO a scris în data de: 20 Martie 2013 - 16:55

Tipa asta din imagine zici ca-i Gina Pistol nu?

Adrian100 a scris în data de: 13 Martie 2013 - 19:48

Chiar as vrea sa fiu tester de jocuri dar nu orice fel de jocuri!

Vizitator a scris în data de: 03 Februarie 2013 - 11:20

CUM POT SA JOC?????????

is78373819 a scris în data de: 17 Ianuarie 2013 - 18:10

E fain dar te rog sa ma ajuti sami instalez si eu gta ca am deja unu gta san andreas dar nul mai vreau si vreau altul su nu stiu sa instalez poti sa ma ajuti te rog esti cel mai bun

Vizitator a scris în data de: 13 Ianuarie 2013 - 13:16

The thing I want the most is to be able to buy any kind of property you so cooshe(Mansion, house, apartment, Townhouse, studio, Buildings, or office space). A bigger selection of cars would be nice(NO MANUAL SHIFTING!!!) Buying and/or starting your business would be interesting. Also I would love being able to go to a supermarket buy food then take it home and prepare it. They should bring back videogames and this time you should be to go to a store and buy the games you want. They should have simple videogames that are like Mario, mario kart, donky kong, street fighter etc. Better car customization and i would loooove it if they had car dealerships then you could go to them and actually buy cars and even cooshe the color you want and the options you want on them and having the option of going online and ordering a new or used car would make the game that much more interesting. Buying planes would be awesome to. Flying those huge commercial planes would be so fun and actually being able to fly a plane full of people to a destinations(from one end of LA to the other) I think living with a girlfriend would also be a good idea(but not getting married, who wants to be married in a video game???) I am a strong believer though that GTA games should NEVER have children in them, the idea of that is just wrong and might cause GTA to be banned all together so be careful what you wish for. The character should be as epic as Niko (Niko was by far the best GTA character ever)

Lupul rau a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 22:28

You are a mentally retarded child auzi la el”daca nu pao sa o fut ca am 8 ani fa sex cuia”:)))

rafa a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 21:02

Da cum poti sa joci aici

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:28

Daca nu pao sa o fut ca am 8 ani fa sex cuia

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:27

As futao dar am 8 ani

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:21

Stiti codul de batman sau de aripi?

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:19

Intrati pe youtube si scrieti trucuri magice si unde arata un tip la o masa dati pe el si va arata cu sa faceti trucuri

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:17

Af futao pe gagica asta

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:16

Mama ce gagica buna

Vizitator a scris în data de: 29 Decembrie 2012 - 19:13

Codul de oxigen infinit este:cvwkxam

gta sa like a scris în data de: 21 Noiembrie 2012 - 19:52

Nice imagina

Painkiller a scris în data de: 21 Noiembrie 2012 - 17:56

*Krono, nu m-am referit la asta.
Eu o sa pun primele poze "originale" cu GTA V pe site.

Painkiller a scris în data de: 21 Noiembrie 2012 - 17:55

Eu stiam ca cei din RNG sunt prosti , da' nici chiar asa ...

[RNG]MyH a scris în data de: 20 Noiembrie 2012 - 10:41

Mah voi va dati seama ca cei care fac jocul acum se joaca pe el...si la grafici beton...si noi il asteptam de salivam dupa el si uni dintre noi mai sunt stresati si ca nu o sa le mearga !!!

roby999907 a scris în data de: 14 Noiembrie 2012 - 16:15

Uou ce gagica

Andrew_700 a scris în data de: 13 Noiembrie 2012 - 19:41

@Krono: Pana atunci vom avea informatii despre GTA V dar nu vom putea sa punem intrebari la telefon, pe facebook sau pe e-mail la Rockstar Games pentru cateva intrebari, pe cand lui da, si chiar aici, pe site :)

Krono a scris în data de: 10 Noiembrie 2012 - 07:10

@Painkiller: Nu ca as vrea eu sa-ti stic sentimentul de pionier, dar pana sa pui tu mana pe GTA V vom avea deja mai multe trailere si informatii, nu doar despre gameplay.

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 21:10

Da, sper sa fie ca in Mafia 2 (sa poti manca).

Am facut precomanda deja la GTA V pt Xbox 360 :)
Eu voi da primele vesti legate de gameplay in exclusivitate pt GTA.Jucatori.Net

Andrew_700 a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 20:27

Apropo de fructe...... Eu pun pariu ca vom putea cumpara mere si banane de la magazin =))

edy1122 a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 19:38

Misto rau de tot pacat ca apare mult mai tarziu dar totusi e misto si imi place

lupul negru a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 18:20

Misto pacat ca apare mai tarziu pe pc :(((

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 16:38

Gata! Mi-am dat seama.
Esti un geniu!
Sunt in stare sa pun pariu pe 10.000 lei ca telefonul se va numi iFruit.

Krono a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 16:04

Mah, cum sa fie banana phone? ce? iphone se numeste de fapt apple phone?

Andrew_700 a scris în data de: 03 Noiembrie 2012 - 10:13

Hai, ma, ce aveti cu fructele? =))

Painkiller a scris în data de: 02 Noiembrie 2012 - 22:07

Ma rog , fie cum spui tu...
E mai mult decat un banana phone.
are si doua caise (sau mere) pe langa el.
Omg , nu prea-mi place.

Krono a scris în data de: 02 Noiembrie 2012 - 19:05

@Painkiller: LOL=) hai ca mi-ai inveselit ziua cu replica ta, credema, ultimul lucru pentru care ma oftic eu e un ishit. Cei drept as vrea un iphone... ca sa-l vand si sa-mi iau un Galaxy S III.

Painkiller a scris în data de: 02 Noiembrie 2012 - 18:42

Te oftici ca n-ai unul?
Nu esti in masura sa-i spui iShit.
Intr-adevar ,e o parodie a Apple.
Hmmm , poate "Banana Phone" :))

Krono a scris în data de: 01 Noiembrie 2012 - 15:55

Pai dar ce? tu te asteptai sa il anunte pe PC inaintea acelasi timp cu consolele. Nu mai ti minte cum s-a intamplat cu GTA IV? nici cand a aparut pe 360 si ps3 inca nu se stia inca cand va fi lansat si pentru PC.
Judecand dupa artwork, cred ca vom putea folosi smartphone-uri, poate chiar vom avea niste mini-game-uri pe el.
Totusi ceva ma nelinisteste, smartphone-ul ila cam seamana cu un iShit.

Blood Wolf a scris în data de: 01 Noiembrie 2012 - 00:04

Dar pe PC nu o sa mearga?


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell