GTA 5 prezentat in exclusivitate pe 8 Noiembrie

In 8 Noiembrie, revista Game Informer va dezvalui coperta si mai multe detalii despre GTA 5. Andy McNamara, senior editor la Game Informer, spune ca povestea din GTA V este uriasa - 18 pagini de printat - plina de detalii si poze.
Pe data de 8 Noiembrie vom avea si noi aici pe site un scurt rezumat pentru cei care nu pot vizualiza revista online.

By hit / 27 Octombrie 2012 - 13:01 / 12 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Leonard96 a scris în data de: 03 Decembrie 2014 - 18:35

8 Noiembrie! Hm...suna a...Ziua Mea!!!:D:D Ziceam si eu doar!;)

Andrew_700 a scris în data de: 09 Noiembrie 2012 - 19:30

GTA V inca n-a aparut :P

Jugaru a scris în data de: 09 Noiembrie 2012 - 18:40

Cine imi da si mie un site de unde pot downloada gta v

Painkiller a scris în data de: 08 Noiembrie 2012 - 19:57

Mai sunt 2 ore incepand de la ora 20:00 .
Deci , pana la 22 sunt puse pe gameinformer

uite aici : http://www.rockstarnexus.com/article/69/GTAV-Game-Informer-cover-revealed?utm_medium=facebook

Andrew_700 a scris în data de: 08 Noiembrie 2012 - 17:38

Sa-mi ziceti cutu daca gasiti ACUM pozestea aia de 18 pagini pe Game Informer!

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 21:25

E putin cam stupid...
Ma rog , poate vei vedea pe 8 noiembrie de ce.

Andrew_700 a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 20:31

Si ce e rau in asta ? :P

Andrew_700 a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 20:30

Da, n-am jucat absolut toate seriile GTA, dar nu sunt incepator, joc San Andreas de 4 ani, III de 3 ani si Vice City de 1 an

Vizitator a scris în data de: 05 Noiembrie 2012 - 14:16

Comentariul tău...

Painkiller a scris în data de: 02 Noiembrie 2012 - 18:44

Te-ai gandit prost.
Se vede ca esti un incepator in GTA si ca n-ai jucat absolut toate seriile.

Andrew_700 a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 10:37

M-am gandit ca s-ar putea ca GTA V sa combine alte serii GTA, avand in vedere marimea povestii (mi-ar place SA, VC, si IV) + ceva nou.

Krono a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 22:01

Abia astept! Trebuie sa-mi notez pe telefon data de 8 Noiembrie, chiar vreau sa aflu mai multe despre GTA V. Personajul, despre ce va fi povestea (sper sa-l implice si pe CJ si Grove Streed, vreau sa stiu ce s-a mai intamplat cu ei din '92 in coace), si desigur, cerintele :(
Dupa cum arata in poze ar trebui sa aiba cerinte medi, insa cu totii stim ca Rockstar au ceva de impartit cu PC-ul, sper sa nu faca acelasi rahat care au facut si cu GTA IV sau LA Noire, sau cel mai rau, ca Red Dead Redemption.


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell