Celebrarea a 10 Ani de la lansarea GTA Vice City



Pentru celebrarea de 10 ani de la lansarea popularului joc Grand Theft Auto Vice City (29 Octombrie 2002), cei de la Rockstar Games au hotarat sa lanseze o serie de bunătăți, printre care: artwork-uri noi, un nou trailer aniversar în care o să se scoată în evidență cele mai reprezentative scene și melodii din joc. In plus, o colectie de bunuri promotionale din joc care vor putea fi achizitionate de pe Rockstar Warehouse.

De asemenea cu ocazia acestei aniversări, Rockstar Games au anunțat că vor lansa și ediția aniversară a Grand Theft Auto Vice City pentru device-uri (iOS și Android) în această toamnă. Mai multe detalii despre platformele și device-urile suportate vor fi publicate în săptămânile care urmează.

By hit / 27 Octombrie 2012 - 12:46 / 19 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


xprunkyx a scris în data de: 13 Februarie 2013 - 17:38

A fost al 2 lea gta al meu jucat primul a fost GTA san andreas...Mie la Vice City imi plac misiunile usoare, distractive, si poti face destule lucruri de exemplu ai o misiune in care jefuiesti banca in gta VICE CITY si din cate stiu in gta san andreas nu poti face asta sunt multe lucruri pe care Rockstar Games nu le-a pus la toate gta-urile dar mi se pare mai bine asa din punct de vedere ca daca ar impartii mai multe chestii ar iesi prea asemanatoare.

painkiller a scris în data de: 14 Ianuarie 2013 - 20:25

In 2023 vom putea juca GTA V pe telefon...

katallyn a scris în data de: 13 Ianuarie 2013 - 23:00

Pe tableta merge gta san andreas

Vizitator a scris în data de: 08 Ianuarie 2013 - 17:22

Comentariul tău...

Vizitator a scris în data de: 13 Noiembrie 2012 - 08:25

E foarte interesanta

edy1122 a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 19:32

La multi ani gta vice city

sebycutzu a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 16:42

La multi ani vice city!!:)

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 16:42

De asemenea, peste 11 ani se va face GTA V pt iOS si Android?

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 16:41

Iar peste 6 ani se va face GTA IV pt. iOS si Android?

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 16:40

M-am tot gandit...
Peste 2 ani se va face si GTA San Andreas pt iOS si Android?

raul 12 a scris în data de: 05 Noiembrie 2012 - 16:39

Nu pot trece misiunea shakedown

Painkiller a scris în data de: 02 Noiembrie 2012 - 18:46

Hmmm ... mi-am facut jailbreak la telefon pt. GTA 3 , si apoi am regretat. Sper ca GTA Vice City sa ma faca sa ma simt mai bine.

Moderator

Francisco a scris în data de: 30 Octombrie 2012 - 18:35

Traiasca batranul si frumossul Vice City

BoosteRO a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 15:32

Cred ca mai avem de asteptat pana in 2020 atunci vom putea sa jucam gta4 pe iphone 7.. zic is io

VINNCHICI a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 08:42

MARE SI MUSCULOS

lupul zapezii a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 22:54

La multi ani vice city!!

Krono a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 21:49

F**k, eu nici macar nu mi-am luat GTA III pe Android si acum apare si GTA Vice City.
Asta inseamna ca prin 2014-2015 (ca e mereu 10th Years Anniversary) ar trebui sa apara si GTA San Andreas pe Android (nu dau doi bani pe tot ce inseamna iphone), atunci o sa pot sa mor linistit.

Andrew_700 a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 21:36

Si era sa uit LA MULTI ANI GTA Vice City !

Andrew_700 a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 17:48

Chiar acum cateva minute jucam GTA Vice City :D


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell