Artwork GTA V - "Pest Control"

La exact un an dupa ce GTA 5 a fost anuntat, cei de la Rockstar Games au publicat un artwork. Titlul artwork-ului este Pest Control (Dezinsectare) iar publicarea lui a fost insotita de promisiunea mai multor detalii despre GTA V, luna viitoare.
Puteti vedea mai jos un mic preview al artwork-ului, mentionez ca acesta este singurul artwork oficial.




Puteti vizualiza Artwork-ul in toate marimile disponibile pe site-ul de la Rockstar: http://www.rockstargames.com/downloads#/?collection=3&series=5481

By hit / 26 Octombrie 2012 - 17:46 / 18 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 09 Noiembrie 2015 - 22:43

I was curious ought to you enssedlly idea of changing the structure of your internetsite? Its very fine in black and white; I comparable what youve got to utter. Except possibly you could perhaps a little extra in the way of pleased pertinent so persons could connect with it enhanced. Youve acquired an terrible destiny of textual content in support of only having 1 before two movies. Probably you perhaps can breathing space it absent better?

Andrew_700 a scris în data de: 24 Noiembrie 2012 - 19:11

Dar acum s-a confirmat ca vor fi 3 protagonisti, deci nu-i adevarat :)

Painkiller a scris în data de: 06 Noiembrie 2012 - 21:23

Ala e al doilea personaj.
Se tot aud zvonuri ca vei putea juca cu 2 protagonisti.
Albert DeSilva si Dougie , 2 protagonisti care se pot schimba oricand tinand apasat pe butonul "select" de la controller-ul pt Xbox 360. La fiecare schimbare a personajului se va face autosave :)

Nu ma criticati , nu-s informatii exacte.

Krono a scris în data de: 03 Noiembrie 2012 - 21:40

Mdea, se poate ca negrul ila care fuge de politie in trailer sa fie fiul lui CJ.

edys a scris în data de: 03 Noiembrie 2012 - 14:36

Ce dracu furati :))

ismail a scris în data de: 01 Noiembrie 2012 - 23:15

Ismail

Andrew_700 a scris în data de: 31 Octombrie 2012 - 19:23

Daca moare, traieste fiul lui deci e bine :))
Desi nu-mi prea place ideea.... :(

Krono a scris în data de: 31 Octombrie 2012 - 18:37

Sa sti ca am auzit si eu niste zvonuri despre faptul ca CJ e mort (faza cu Easte Egg-ul ila) insa refuz sa cred ca e adevarat! CJ NU ARE CUM SA MOARA! Mai ales intr-un schimb de focuri, adica el este cel care a patruns in Area 69 si a furat Jetpack-ul in valoare de vreo 60.000.000$ si care a curatat un bloc intreg de inamici de unul singur, nu are cum sa moara.
Stiti ceva, intru in GTA IV si caut personal Easter Egg-ul ila.

mihai bos 444 a scris în data de: 30 Octombrie 2012 - 16:26

Pot sa instalez

BoosteRO a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 15:31

Ma gandesc ca harta nu se va numi los santos... ci san andreas... dupa numerele de inmatriculere . logic.

Andrew_700 a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 15:26

Asta inseamna ca in GTA V personajele vor fi mai tinere, deci e din ce in ce mai bine !

Enemy544 a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 11:53

Epic ... Apropo , voo vorbity de CJ si Tommy Vercetti ? No chance . Tommy ( desiugr , daca storyline-ul o sa fie in 2012 sau 2013 ) o sa fie prea batran pentru personajele astea. Am gasit pe net , CJ si-a luat-o pe coaja in 1992 intr-un schimb de focuri ... Din cate am gasit , astia 2 s-ar putea sa fie Leo Johnson ( cred ca va ganditi si voi cine ar trebui sa fie Leo ) si ... Offf imi scapa numele ... Chico Vialpando ( si de asta va puteti da seama ) ...

Andrew_700 a scris în data de: 28 Octombrie 2012 - 10:47

Chiar e foarte posibil sa fie CJ si Tommy, uitati-va cu atentie: cel din fata are mainile cam inchise la culoare, iar prin masca seamana putin cu CJ + nr de inmatriculare pe care scrie San Andreas, iar despre Tommy... n-am ce sa zic, dar peisajul seamana putin cu Vice City

Krono a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 21:42

Foarte tare, seamana cu faza aia din trailer cand sparg o banca sau ce-o fi.
Din pacate nu se poate sa ne dam seama cine sunt iia doi. Probabil ca CJ sau Tommy, sau poate amandoi.

Andrew_700 a scris în data de: 27 Octombrie 2012 - 11:56

Pe Nr De Inmatriculare Scrie "SAN ANDREAS" Cu Rosu !!!

Lupul rau a scris în data de: 26 Octombrie 2012 - 18:55

Wow acum sunt mai sigur ca GTA V fa fi in san andreas dupa acel semn de pe masina

Andrew_700 a scris în data de: 26 Octombrie 2012 - 18:16

Am uitat ca nu sunt la poza zilei sa dau rating =))

Andrew_700 a scris în data de: 26 Octombrie 2012 - 18:15

Super !! 10 cu felicitari !


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell