Patru noi imagini din GTA V (business)

De data asta cei de la Rockstar au publicat patru imagini din Grand Theft Auto V din tema "business". Au promis ca alte imagini vor fi publicate in cateva saptamani.









By hit / 24 August 2012 - 23:28 / 30 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Painkiller a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 20:31

Dap, asa e in red dead redemption si asa cred ca va fi si in GTA V.
Apropo , nu ma cheama Mihai.

Adrian100 a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 17:25

Si apropo nu ma refeream cand spuneam spaga la steluta aia pe care o iei.Ma refeream ca in gta 5 sa te duci la politist si sai dai in mana personal banii nu sa iei steluta aia idioata.

Adrian100 a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 17:24

Mihai lasa-ma ca tu la altii,de exemplu:vizitatoriilor daca spun o tampenie nu le zici numic dar cu mine logic ca da ca nu ai ce facwe decat sa te dai smecher.

Painkiller a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 17:19

Rockstar a bagat de mult optiunea de "Bribe Law" (Red Dead Redemption). Cu siguranta va fi bagata si in GTA V.
Informeaza-te mai mult, apoi poti comenta.

Adrian100 a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 17:01

Mda m-am uitat mai bine si ai dreptate.Nu-mi place asta!Daca taceai filozof ramaneai.Oricum caracteristicile vor fi foarte dezvoltate.Cum ar fi atunci cand vine cu elicopterul politia va fi mult mai inteligenta ca in realitate(daca ar fi ca in Romania in gta am putea scapa de politie dandu-i spaga.

Painkiller a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 16:51

In a doua e Franklin, nu Michael.

Adrian100 a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 16:44

In prima imagine se afla Trevor care trage in elicopter,in a doua Michail care conduce o masina de lux ca sa scape de politie,in a treia Trevor care piloteaza un avion,iar in ultima Franklin care s-a prins de un tir.

turrapo a scris în data de: 02 Noiembrie 2012 - 14:10

Da madd tin cu tine .....dar gta 5 o sa fie mult mai mare decat gta 4 asa ca nu are cum sa iti mearga....adica depinde ce calculator ai...acuma fiecare cuu ale lui

madd a scris în data de: 24 Octombrie 2012 - 20:07

Mie numi merge gta iv daramite 5

Andrew_700 a scris în data de: 20 Octombrie 2012 - 16:53

Cred ca in 2013

marius-cristi a scris în data de: 20 Octombrie 2012 - 16:11

Cand apare gta v ?

Andrew_700 a scris în data de: 18 Octombrie 2012 - 18:06

"Au promis ca alte imagini vor fi publicate in cateva saptamani."
Au trecut cateva luni si... nici o poza!

ionutz123 a scris în data de: 12 Octombrie 2012 - 16:13

Ma vere e smecher da am uitat parola

rerr a scris în data de: 07 Octombrie 2012 - 14:08

E tare vreau sa joc

Vizitator a scris în data de: 02 Octombrie 2012 - 14:27

Mie imi place din gtauri saturile si padurile din provincie k au peisaje foarte frum k la poza 3!!!

Painkiller a scris în data de: 13 Septembrie 2012 - 00:18

Da...
Are laser din ala, sau cum ii spui tu , "aimpoint" .

madd a scris în data de: 03 Septembrie 2012 - 09:28

Bai ia uitativa la prima imagine la ala cu ak47 are cumva aimpoint?

madd a scris în data de: 03 Septembrie 2012 - 09:27

Nu vine in 2012 scuztimi perla:D

madd a scris în data de: 03 Septembrie 2012 - 09:24

Baa GTA V nu vine in 2013 take two a confirmat ca prin intermediul ultimului raport financiar, ca RockStar games nu a fost inclus in programul de lansari pregatit pentru anul acesta!!!

JackMarston a scris în data de: 27 August 2012 - 10:21

Oricum , a 3-a imagine e grozava. Abia astept sa ma arunc cu NRG 900 dupa cascada aia :)

JackMarston a scris în data de: 27 August 2012 - 10:20

Vizitator , daca o sa necesite DirectX 10+ , mi-e teama ca n-o sa functioneze pe Windows XP.
Cerintele vor fii ceva gen Just Cause 2. Am analizat putin prin joc , seamana destul de mult.

Vizitator a scris în data de: 26 August 2012 - 17:34

Pai uitate si tu la masinile de politie ti se par ca rablele alea sunt din 2012

Vizitator a scris în data de: 26 August 2012 - 13:55

Dar hit,zimi si mie,gta 5 o sa fie si pe pc? si pe ce windows o sa mearga? o sa mearga si pe XP?

JackMarston a scris în data de: 26 August 2012 - 01:18

Imi place a 3-a imagine... abia astept sa explorez tinuturile alea :)
Ma astept la ceva ca in Red Dead Redemption ... Sa poti vana ursi , lupi , vulpi si alte chestii :)) Iar apoi , organele sa le poti vinde la magazin.

Lupul Zapezii a scris în data de: 25 August 2012 - 23:01

Iar venit CAH

Vizitator a scris în data de: 25 August 2012 - 19:29

Super awesome!!! abea astept sa apara :))

Andrew_700 a scris în data de: 25 August 2012 - 15:50

Ma intreb cum va fii GTA 6 sau 7 :))

Andrew_700 a scris în data de: 25 August 2012 - 15:47

Poate ca celelalte imagini nu m-au convins, dar astea parca-s poze din realitate!!

Founder

hit a scris în data de: 25 August 2012 - 15:38

Nu, marcile vor fi fictive, specific francizei Grand Theft Auto.
Poti vedea asta in articolele precedente.

Vizitator a scris în data de: 25 August 2012 - 15:16

Super,dar am o intrebare,siglele de la masini arata la fel cu cele din realitate? adica totul totul e real in gta 5?


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell