Încă trei imagini din GTA V (timp liber)

Dupa cum au promis, cei de la Rockstar au publicat inca cateva imagini, de data asta reprezentand petrecerea timpului liber in joc. Aveti imaginile mai jos:








By hit / 22 August 2012 - 17:34 / 12 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 22 Aprilie 2014 - 14:55

Am facut toate activitatile si leam terminat si am doar 8ani

Vizitator a scris în data de: 18 Octombrie 2012 - 01:40

Am deschis o mica comunitate pe http://eot.webatu.com/ , alatura-te si tu comunitatii noastre.Toata lumea este bine venita, ne vedem pe site.

Vizitator a scris în data de: 28 Septembrie 2012 - 22:57

Super de unde il iau si eu?

madd a scris în data de: 15 Septembrie 2012 - 17:27

Mie numi merge GTA IV daramite V

JackMarston a scris în data de: 26 August 2012 - 01:07

Sper sa fie un engine mai bun de base jumping ...
Cel din GTA Tbogt a fost cam nasol , abia am facut base jumping-urile alea...

Vizitator a scris în data de: 25 August 2012 - 20:14

Superrrr

Vizitator a scris în data de: 24 August 2012 - 18:01

Da seby urca pe chilliad si dupa parerea mea in pozele trecute era un hydra..de ce ar fi facut un hydra doar ca sa ne plimbam intr'un oras si pana la chilliad..?Asta inseamna ca ei fac tot San Andreasul ;)

DjSeby09 a scris în data de: 24 August 2012 - 14:13

In prima poza urca pe muntele Chilliad?

To0my97 a scris în data de: 24 August 2012 - 12:27

Si io tr sami descarc 4-ul :XXXX

ariciul9000 a scris în data de: 22 August 2012 - 19:48

Nici nu-mi dau seama daca e in viata reala sau joc!Ce grafica are!!!!

BoosteRO a scris în data de: 22 August 2012 - 19:10

Ultima poza parca e in realitate ... asa de clar arata.... 0_0

Andrew_700 a scris în data de: 22 August 2012 - 18:37

Am vazut imaginile mai devreme pe site-ul: http://www.rockstargames.com/newswire


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell