Trei imagini noi din GTA V

Cei de la Rockstar tocmai au publicat inca trei screenshoturi cu promisiunea ca vor mai posta si altele saptamana aceasta. Aceste trei imagini reprezinta diversele modalitati de transport.








By hit / 20 August 2012 - 19:32 / 22 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Adrian100 a scris în data de: 13 Martie 2013 - 21:05

Un joc daca se apropie la perfectie de realitate atunci e perfect.Si gta 5 va fifoarte real si distractiv!

Florin16 a scris în data de: 29 Octombrie 2012 - 20:24

Super joc

Vizitator a scris în data de: 22 Octombrie 2012 - 14:59

Fain

diavolo95 a scris în data de: 19 Octombrie 2012 - 20:50

Cel mai tare joc din lume!!!!!!!

TroolFace a scris în data de: 27 August 2012 - 20:51

Tare ! si putin ciudat on gta iv nu sunt biciclete si in gta v sunt trooolollolol

Vizitator a scris în data de: 25 August 2012 - 19:31

Pana la urma cand apare GTA 5????

leonardmihoc a scris în data de: 23 August 2012 - 19:33

Tari pozele

Andrew_700 a scris în data de: 23 August 2012 - 15:05

:))

Andrew_700 a scris în data de: 23 August 2012 - 15:05

Sa vad ce jocuri sunt atunci!

Andrew_700 a scris în data de: 23 August 2012 - 15:04

Abia astept sa vina 2020!!!

Pegasus a scris în data de: 23 August 2012 - 11:36

Este super gta v zici ca e ca in realytate 10

Vizitator a scris în data de: 23 August 2012 - 08:47

ALa cu bicicleta are adidasi cu crampoane :)

BoosteRO a scris în data de: 22 August 2012 - 19:12

Eeee.. pana in 2020 o sa avem jocuri dinalea ca la ninento wii .. adik ne misca . si facem ce vrem doar la camera aia

Andrew_700 a scris în data de: 22 August 2012 - 18:50

In 2020 o sa ne punem ochelarii de soare conectati la PC si pe lentile se va vedea jocul! :)))

ElectroX a scris în data de: 22 August 2012 - 17:03

Eu zic ca deacum,asta nu se mai poate numi un JOC,e realitate,graficile sunt exagerate...nu se mai poate numi JOC,pai in 2020 ce grafici o sa fie?????????

Andrew_700 a scris în data de: 22 August 2012 - 16:48

Merita sa cumperi un PC nou ca sa joci GTA 5! Desi seamana cu GTA 4...
Dar daca ii bagi la GTA SA un ENB Series bun, veti vedea ca sunt putine diferente la grafica,chiar daca nu se compara cu GTA 5 sau 4.

Vizitator a scris în data de: 21 August 2012 - 20:20

Mie imi place ca are biciclete

Founder

hit a scris în data de: 21 August 2012 - 12:39

Da, e destul de clar ca tipul ala o sa fie protagonistul.

Vizitator a scris în data de: 21 August 2012 - 11:19

@Vizitator..nu ai vazut jetski in trailer o.o?
Daca va uitat atent in hydraul ala inbunatatit o sa vedeti ca e si tipu care apare in trailer ( mosul ala sa'i zicem asa) ce'a ce inseamna ca ala va fi protagonistul.

BoosteRO a scris în data de: 21 August 2012 - 09:09

Chiar seamana cu gta sa... cu exceptia masinii aleia... awesome!

Lupul rau a scris în data de: 20 August 2012 - 22:38

Wow super tare gata declar cel mai tare joc din lume gta 5

Vizitator a scris în data de: 20 August 2012 - 20:19

Dar ceva gen barci nu sunt?


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell