Grand Theft Auto Legends 2012

Patrick Brown ne uimeste din nou cu ultima lui opera de arta, Grand Theft Auto Legends 2012 in care creeaza o scena cu toti protagonistii seriilor GTA. Click pe imagine pentru a o vedea in rezolutia originala.




Protagonistii sunt urmatorii, de la stanga spre dreapta:
Toni Cipriani - Liberty City Stories
Claude Speed - GTA III
Carl Johnson - San Andreas
Niko Bellic - GTA IV
Victor Vance - Vice City Stories
Johnny Klebitz - Lost and Damned
Tommy Vercetti - Vice City
Luis Lopez - Ballad of Gay Tony
Huang Lee - Chinatown Wars
Albert De Silva - GTA V

Trebuie sa precizez că Albert De Silva ca protagonist în Grand Theft Auto 5 nu este confirmat 100% ci este doar un zvon deocamdată.
Pentru a vedea mai multe artwork-uri facute de Patrick Brown, viziteaza-i profilul de pe DeviantArt *patrickbrown.


By hit / 14 2012 - 18:39 / 30 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 09 Noiembrie 2015 - 22:44

What i don't realize is in relitay how you are not actually much more neatly-liked than you may be right now. You are so intelligent. You already know therefore significantly relating to this matter, made me in my view believe it from numerous numerous angles. Its like women and men aren't fascinated until ita1a6s one thing to do with Woman gaga! Your personal stuffs nice. All the time handle it up!

Vizitator a scris în data de: 09 Decembrie 2014 - 18:47

Am aproape toate gta-urile

Vizitator a scris în data de: 22 Aprilie 2014 - 15:02

Au un ps 3 ca al meu si sprunk si un cluknig bell de copii si niste pibwasser bere din gta 5 e supere tar si cj cu jet packul ha ha ha

Adrian100 a scris în data de: 24 Februarie 2013 - 16:24

CJ e un nebun.Dar uitati in ce ipostaze sunt puse personajele.

madd a scris în data de: 06 Octombrie 2012 - 11:22

Cred ca vine asa de exemplu ca sa intre in imagine cel din gta V trebuie sa fie jucact de protagonistul anterior adica niko

Andrew_700 a scris în data de: 01 Octombrie 2012 - 19:09

Daca va uitati cu atentie, la rezolutia originala si mariti de 2x (la max.), se vede clar ca langa televizor se afla CD-ul cu GTA 5 !!! :D
daca nu credeti, convingetiva !!
:)))))))

stefanboss a scris în data de: 25 Septembrie 2012 - 11:33

Super

Vizitator a scris în data de: 01 Septembrie 2012 - 13:32

CJ o intrat ca nebunu cu Jetpack-ul pe geam!!!
SuperBBB
BV
LIKE

Vizitator a scris în data de: 25 August 2012 - 15:57

Intrati rapid

Vizitator a scris în data de: 25 August 2012 - 15:56

Sall,ma cel mai tare site despre gta este gta portal ,dar snachis asa ca noul cel mai tare este www.SuperJocul.Webs.Com unde gastiti inf cu doate gta,cum sal descarcati si altele ,au am intrat ,si e super si sunt cele mai tari jocuri ale anului,intrati

serge a scris în data de: 25 August 2012 - 15:33

Te ie bag modul

serge a scris în data de: 25 August 2012 - 15:32

Cum sa an fac si ieu cont pe gta san andreas multypleyer

serge a scris în data de: 25 August 2012 - 15:31

va jucati pe gta san andreas multypleyer

JustLeave a scris în data de: 24 August 2012 - 18:35

Super...

Vizitator a scris în data de: 23 August 2012 - 17:06

Ineva stie cum se face sa bag moduri in GTA SA pentru ca eu le bag dar dupa nu merge jocul

Vizitator a scris în data de: 23 August 2012 - 17:06

Cineva stie cum se face sa bag moduri in GTA SA pentru ca eu le bag dar dupa nu merge jocul

yannyluc a scris în data de: 17 August 2012 - 09:05

O M G

robyboby34 a scris în data de: 16 August 2012 - 15:10

Tare 10+

Vizitator a scris în data de: 11 August 2012 - 09:43

Super

lupul zapezii a scris în data de: 10 August 2012 - 10:37

Super

cactusjack574 a scris în data de: 09 August 2012 - 18:57

Tare 10

ariciul9000 a scris în data de: 09 August 2012 - 08:06

Voi ati observat ca Niko joaca pe PS3 GTA V?

UnReal a scris în data de: 05 August 2012 - 22:04

Sooper :)

Vizitator a scris în data de: 03 August 2012 - 21:09

Cineva stie cum se face sa bag moduri in GTA SA pentru ca eu le bag dar dupa nu merge jocul

Vizitator a scris în data de: 03 August 2012 - 01:57

:) Niko cred ca va sparge PS3, foart tare

BlueWolf a scris în data de: 30 Iulie 2012 - 12:45

+1 George

dragoiu a scris în data de: 09 Iulie 2012 - 16:57

Foarte tare

george887 a scris în data de: 22 2012 - 15:26

Patrick Brown a facut o pictura mai scumpa decat MonnaLisa

catalin99 a scris în data de: 22 2012 - 14:38

Ce

serge a scris în data de: 14 2012 - 19:57

Hei


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

#AudiRS6

Adăugată de Nicolae1

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell