GTA V in deplina dezvoltare

Rockstar Games au dat prima lor declaratie despre Grand Theft Auto V.

Anulând toate bănuieleile cum că GTA V va fi o reîntoarcere în San Andreas, ei au confirmat că jocul se reîntoarce doar în Los Santos dar orașul va include și câmpiile înconjurătoare, spațiul rural și plajele.

GTA 5, este de asemenea declarat ca fiind cel mai mare și mai ambițios joc, cu promisiuni de a recrea o mare portiune din California de Sud in zilele noastre, având în vedere ceea ce au declarat cei de la Rockstar. Iar banii vor avea o mare influență în joc indicată și în logo-ul GTA V.

Declarația oficială Rockstar Games:



We are very proud to officially announce that Grand Theft Auto V is in full development.

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

A bold new direction in open-world freedom, storytelling, mission-based gameplay and online multiplayer, Grand Theft Auto V focuses on the pursuit of the almighty dollar in a re-imagined, present day Southern California.
- Rockstar Games



By hit / 04 Noiembrie 2011 - 13:26 / 23 Comentarii

Comentarii

Comentează ştirea


Anonymous

Vizitator

captcha


Vizitator a scris în data de: 18 Mai 2012 - 09:55

Comentariul tău...

rex12 a scris în data de: 25 Aprilie 2012 - 16:05

Sallllll

razvan_99 a scris în data de: 24 Aprilie 2012 - 17:53

Rraz_999

Vizitator a scris în data de: 13 Martie 2012 - 16:11

Buna cf

Krono a scris în data de: 25 Februarie 2012 - 12:53

Taci ba vizitator prost si suficient de idiot incat sa nu fi in stare sa iti faci un cont.
Nu vezi ma, incult cu fata de pastrav care esti, ca nimeni nu te crede? lasa povestile tale cum ca ti-ai luat nu stiu ce PC, pur si simplu te contrazici sing

madahary a scris în data de: 20 Februarie 2012 - 12:08

Cum se joca baieti

Vizitator a scris în data de: 10 Februarie 2012 - 11:26

Shut up PC fanboy.Am PC luat in 2011 si un Xbox 360 luat in 2009 si xbox-ul merge mult mai bine.Nu are cerinte de sistem si nu trebuie sa ii schimbi componentele.Copii prosti.

q1e a scris în data de: 31 Ianuarie 2012 - 22:15

Cine stie cum sa-mi sterg contul de pe saitul asta?

Vizitator a scris în data de: 31 Ianuarie 2012 - 15:17

Pricolna gata

Vizitator a scris în data de: 31 Ianuarie 2012 - 14:31

Este bvun

vice a scris în data de: 29 Ianuarie 2012 - 21:15

Cum se joaca???????

snichers- a scris în data de: 20 Ianuarie 2012 - 14:08

E foarte frumoasa joaca sper ca o sa fie cea mai buna

Krono a scris în data de: 17 Ianuarie 2012 - 19:23

Tu trebuie sa te documentezi, cauta videouri comparative pe youtube si o sa intelegi, nu posta ca prostu, dar ma rog, nu-ma pentru ca tu ai un PC mai antic ca tine, atunci inteleg de ce spui ca grafica e mai buna pe console.
Uite aici, pentru ca st

Vizitator a scris în data de: 08 Ianuarie 2012 - 16:44

Da

GAME a scris în data de: 08 Ianuarie 2012 - 14:27

CUM SA MA JOC

Vizitator a scris în data de: 07 Ianuarie 2012 - 15:07

^^LOOOl ce prost esti.Consolele au acelasi hardware ca in 2005 si grafica e de 100000000x mai bune decat pe PC si la fel si viteza.Documenteaza inainte sa postezi ca prostu

Vizitator a scris în data de: 06 Ianuarie 2012 - 18:08

Verau sa joc acest joc

Vizitator a scris în data de: 25 Decembrie 2011 - 19:43

PC is the best of the west, consolele sunt pentru sarantoci care nu-si permit sa faca upgrade si se chinuie cu o grafica de c***t.

Vizitator a scris în data de: 19 Decembrie 2011 - 13:50

Comentariul tău...

wret a scris în data de: 05 Decembrie 2011 - 18:57

Ce bine

Vizitator a scris în data de: 10 Noiembrie 2011 - 19:36

Numai saraci joaca GTA IV si o sa joace GTA V pe PC, CONSOLELE la putere

kinderu a scris în data de: 04 Noiembrie 2011 - 22:29

Eu abia astept sa apara cerintele...sper sa nu fie mari incat sa trebuiasca sami fac ugrade...oricum cred ca o sa fie bestial jocul... :D waiting.... 1% done :))

Schumacher_98 a scris în data de: 04 Noiembrie 2011 - 20:09

Frumos... http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs (trailer)


User

Parola

Ai uitat parola?

Poza Zilei

Imaginea Zilei

Buna Dimineata!

Adăugată de Leonard96

Rating: 10/10

Adaugă imaginea ta

Jucatori.net Social


Newest Downloads

Other new stuff

Promovăm

Parteneri


Home | Download | Diverse | Galerie | Contact | Advertise  

2008-2017 GTA.Jucatori.net - Cea mai mare comunitate GTA din Romania.


Scule Einhell