Latest news

Downloads

Diverse

Poza zilei

Absent motivat :D

În această secţiune vă puteţi prezenta integral sau parţial cu scopul de a vă cunoaşte mai repede.

Moderator: Asistent

Absent motivat :D

Postby [pH]DropDead » Sat Jun 21, 2014 10:18 am

Va salut pe toti care v-am cunoscut de pe srv si forum , ati fost niste parteneri de samp minunati :ymhug: dar ma las de acest srv .... pt ca nu mai are rost sa pierd vremea atata timp cat uni admini aduc s0bari pe srv ... care o ard cu rapidfire aimbot si nu mai stiu ce ... si admini se scuza ca oricum daca le dau ban au ei dinamyk sau sunt cunoscuti de 1000 de ani lumina :\ Atata timp cat eu sunt pedepsit la cea mai mica abatere si s0bari stau linistiti in spatele altora ...nu cred ca mai conteaza pera tare lipsa unui simplu jucator ca mine si / sau ca altii .
Va salut pe toti ! :D ioane , Yonnuu ( cu toate ca ai fost banat ) , skull , lodrix . bio ,chear si Delay :D si ii salut si pe cei cu care poate nu m-am inteles . Sper c o sa v-a amintiti de mine ... :ymparty:

Enjoy ...... the rest of fun :-*
Image
[pH]DropDead
Membru
Membru

Seria GTA preferată: GTA San Andreas
Text personal: I'm a GTA Lover :)

Re: Absent motivat :D

Postby [XSS]Seby » Sat Jun 21, 2014 10:23 am

Am... viewforum.php?f=97 :-".
Si... Despre ce admini e vorba ?
Si... Acel 'dinamyk' care de fapt este 'IP Dinamic' se refera la faptul ca poti intra pe server dupa un restart la Router cu un alt Nickname, adica fara /stats :D.
Image
[XSS]Seby
Veteran
Veteran

Medals: 2
Helper (1) Active Member (1)
Seria GTA preferată: GTA IV
Text personal: No ? Why ?

Re: Absent motivat :D

Postby Vlad » Sat Jun 21, 2014 1:40 pm

Din cate imi aduc eu aminte, nu am vazut nici o poza cu toti "sobarii" de pe server.
De multe ori am primit /report din partea a mai multi jucatori, care spuneau ca sunt care folosesc sob, si nu...nu am dat niciodata "pedeapsa" fara a-l verifica.

Bye.
Nu mai spun nimic, pentru ca eu nu fortez orice jucator sa stea pe server. Toti au liber sa face ce vrea, sa joace pe ce server vrea, desi mi se pare foarte aiurea ca unii jucatori pleaca de pe un server, doar pentru ca au fost prinsi ca au facut ceva gresit, si au fost pedepsit, in timp ce altii folosesc sob. Sa stii ca am dat peste 6 banuri pe motiv de sob, si se pare ca eu mereu cand intru pe server dau spec pe fiecare jucator, spre deosebire de tine care doar stai si te joci.
Smart Codes - Coming Soon!
Vlad
Administrator
Administrator

Seria GTA preferată: GTA San Andreas
Text personal: Pawn Scripter & Mapper

Return to Să ne cunoaştem!