Latest news

Downloads

Diverse

Poza zilei

Prezentarea Oficiala GTA V de pe Game Informer

Locul unde se pot posta problemele întâlnite în timpul rulării jocului GTA 5, moduri şi alte discuţii despre joc. De asemenea, aici vei găsi şi o secţiune specială pentru modul multiplayer al acestui joc.

Moderator: Asistent

Re: Prezentarea Oficiala GTA V de pe Game Informer

Postby Krono » Sun Dec 23, 2012 1:56 pm

Mie mi se pare un GTA foarte promitator.
Ideea de a controla 3 personaje mi se pare foarte buna, cred ca fiecare va avea replici diferite de spus atunci cand faci accidente si probabil vor avea miscari de lupta diferite. Ca veni vorba, eu as vrea un sistem de lupta ceva mai dezvoltat, nu neaparat ca in Assassin's Creed sau Batman, dar macar sa avem mai multe miscari fatale decat in GTA IV.
Un lucru care m-a bucurat cand am vazut trailer-ul a fost... ciocnirea trenurilor spre exemplu, sper ca GTA V sa aiba acele momente nebune care lipsesc cu desavarsire in GTA IV (au cam exagerat cu realismul pe alocuri).
█▀▐▀█▐▀█▐▀▄░░█▌▌█▐▀▐░▌▀█▀ ︻デ═一
█▐▐░█▐░█▐░█░░█▐▌█▐▐▐▀▌░█
██▐██▐██▐█▀░░█░▌█▐█▐░▌░█
★ ★ ★★ ★★  ★★ ★★ ★★ ★★
Krono
Veteran
Veteran

Medals: 1
Quality Poster (1)
Seria GTA preferată: GTA IV
Text personal: You don't need a team if you never miss.

Postby ElectroX1200 » Sat Jun 08, 2013 10:57 pm

Ceea ce ma deranjeaza e faptul ca au scos intalnirile, in versiunea a IV-a a jocului imi placea ca ma desparteam de ele dupaia imi trimiteau mesaje cu atas si erau poze cu ele goale =)
Ar fi bine sa bage alte masini decat cele din GTA IV, si nu imi doresc deloc acel epic fail de jumi-masini adica spatele de exemplu la Infernus este de Pagani Zonda si fata de Lamborghini Murcielago..
Mi-ar placea sa existe si hoti care daca mergi pe strada sa iti fure banii, sa te loveasca, si tu sa iei sa-l alergi prin tot orasul =))
Ar fi tare, cel mai tare, ca tunajul la masini sa fie mai realist, sa vezi cum se monteaza piesele, un fel de alta poveste =) si daca ai o masina sa-i pui Sub Woofere pe spate, fata si unde vrea Satana..si sa trebuiasca sa faci plin de benzina/motorina.
In rest, GTA V va face revolutie in lumea Role-Play-Action.
ElectroX1200
Gang Leader
Gang Leader

Seria GTA preferată: GTA V
Text personal: 17yo, 1.72, GL.

Postby Krono » Tue Jul 16, 2013 9:31 pm

ElectroX1200 wrote:Ceea ce ma deranjeaza e faptul ca au scos intalnirile, in versiunea a IV-a a jocului imi placea ca ma desparteam de ele dupaia imi trimiteau mesaje cu atas si erau poze cu ele goale =)
Ar fi bine sa bage alte masini decat cele din GTA IV, si nu imi doresc deloc acel epic fail de jumi-masini adica spatele de exemplu la Infernus este de Pagani Zonda si fata de Lamborghini Murcielago..
Mi-ar placea sa existe si hoti care daca mergi pe strada sa iti fure banii, sa te loveasca, si tu sa iei sa-l alergi prin tot orasul =))
Ar fi tare, cel mai tare, ca tunajul la masini sa fie mai realist, sa vezi cum se monteaza piesele, un fel de alta poveste =) si daca ai o masina sa-i pui Sub Woofere pe spate, fata si unde vrea Satana..si sa trebuiasca sa faci plin de benzina/motorina.

Musca-ti limba la faza cu facut plinul, mie chiar nu mi-ar conveni ca in timp ce ma urmareste politia sa raman fara benzina, sau in misiunile alea in care trebuie tu sa urmaresti pe cineva, sau pur si simplu te plimbi linistit si apoi te trezesti ca ramai fara benzina si incepi sa cauti ca dispertul o benzinarie, ca sa nu mai spun ca eu cel putin sunt foarte egoist si niciodata n-as da bani pe benzina, in GTA IV stiu ca intre orase era o bariera la care trebuia sa platesti vreo 5$ ca sa poti trece, eu preferam sa ma urmareasca politia decat sa dau bani, jocul trebuie sa pastreze o limita fata de realiate altfel se va transforma in Mafia.
Last edited by Krono on Thu Jul 18, 2013 10:08 am, edited 1 time in total.
█▀▐▀█▐▀█▐▀▄░░█▌▌█▐▀▐░▌▀█▀ ︻デ═一
█▐▐░█▐░█▐░█░░█▐▌█▐▐▐▀▌░█
██▐██▐██▐█▀░░█░▌█▐█▐░▌░█
★ ★ ★★ ★★  ★★ ★★ ★★ ★★
Krono
Veteran
Veteran

Medals: 1
Quality Poster (1)
Text personal: You don't need a team if you never miss.

Postby [XSS]Seby » Wed Jul 17, 2013 5:19 pm

Krono wrote:
ElectroX1200 wrote:Ceea ce ma deranjeaza e faptul ca au scos intalnirile, in versiunea a IV-a a jocului imi placea ca ma desparteam de ele dupaia imi trimiteau mesaje cu atas si erau poze cu ele goale =)

Musca-ti limba la faza cu facut plinul, mie chiar nu mi-ar conveni ca in timp ce ma urmareste politia sa raman fara benzina, sau in misiunile alea in care trebuie tu sa urmaresti pe cineva, sau pur si simplu te plimbi linistit si apoi te trezesti ca ramai fara benzina si incepi sa cauti ca dispertul o benzinarie, ca sa nu mai spun ca eu cel putin dunt foarte egoist si niciodata n-as da bani pe benzina, in GTA IV stiu ca intre orase era o bariera la care trebuia sa platesti vreo 5$ ca sa poti trece, eu preferam sa ma urmareasca politia decat sa dau bani, jocul trebuie sa pastreze o limita fata de realiate altfel se va transforma in Mafia.

Corect, ce zice electro cu benzina/motorina e prea realist.
Eventual sa gasesti in meniu jocului o optiune cu ajutorul careia sa activezi/dezactivezi aceasta functie, dar va asigur ca nu va fi asa.
Cat despre GTA IV, erau 2 poduri cu bariere, unde trebuia sa dai $5, ei bine, eu nu dadeam nici sa ma impusti :)).
Era mai greu cand era coada si nu apucam sa trec pe sub bariera fara sa imi ia banii, dar tot faceam eu cumva, trageam cu arma, si fugeau toti, dupa care puteam rupe bariera :)).
Image
[XSS]Seby
Veteran
Veteran

Medals: 2
Helper (1) Active Member (1)
Text personal: No ? Why ?

Postby ElectroX1200 » Wed Jul 17, 2013 5:54 pm

Seby wrote:
Krono wrote:

Musca-ti limba la faza cu facut plinul, mie chiar nu mi-ar conveni ca in timp ce ma urmareste politia sa raman fara benzina, sau in misiunile alea in care trebuie tu sa urmaresti pe cineva, sau pur si simplu te plimbi linistit si apoi te trezesti ca ramai fara benzina si incepi sa cauti ca dispertul o benzinarie, ca sa nu mai spun ca eu cel putin dunt foarte egoist si niciodata n-as da bani pe benzina, in GTA IV stiu ca intre orase era o bariera la care trebuia sa platesti vreo 5$ ca sa poti trece, eu preferam sa ma urmareasca politia decat sa dau bani, jocul trebuie sa pastreze o limita fata de realiate altfel se va transforma in Mafia.

Corect, ce zice electro cu benzina/motorina e prea realist.
Eventual sa gasesti in meniu jocului o optiune cu ajutorul careia sa activezi/dezactivezi aceasta functie, dar va asigur ca nu va fi asa.
Cat despre GTA IV, erau 2 poduri cu bariere, unde trebuia sa dai $5, ei bine, eu nu dadeam nici sa ma impusti :)).
Era mai greu cand era coada si nu apucam sa trec pe sub bariera fara sa imi ia banii, dar tot faceam eu cumva, trageam cu arma, si fugeau toti, dupa care puteam rupe bariera :)).

Pe PS3 eu nu plateam nici sa fie 6-Star Wanted.
Treceam mereu fara oprire, dupaia dadeam drift la viraj, si incepea urmarirea :))
ElectroX1200
Gang Leader
Gang Leader

Seria GTA preferată: GTA V
Text personal: 17yo, 1.72, GL.

Postby AlexS » Sat Sep 28, 2013 11:51 am

Super tare jocul. Si-a meritat banii. In curand voi reveni cu cateva videouri. In fine, long time no see. N-am murit, yes.
AlexS
Administrator
Administrator

Active Member (1) Old Dude (1)
Text personal: I'm a GTA Lover :)

Postby [XSS]Seby » Sat Sep 28, 2013 4:17 pm

AlexS wrote:Super tare jocul. Si-a meritat banii. In curand voi reveni cu cateva videouri. In fine, long time no see. N-am murit, yes.

Fain de tine, ai consola...
Dar lasa ca apare si pe PC :ymdevil:.
Si ma bucur ca inca mai existi si tu printre noi :)).
Image
[XSS]Seby
Veteran
Veteran

Postby Francisco » Wed Oct 09, 2013 9:20 am

Dar sa vedem cum va rula pe PC-uri.....
Image
Francisco
Global Moderator
Global Moderator

Seria GTA preferată: GTA Vice City
Text personal: Jucator GTA din 2007
SA-MPer din 2009
Pe GTA.Jucatori.Net din Decembrie 2009
SA-MP Scripter din 2010
Web Designer din 2007

Postby [XSS]Seby » Wed Oct 09, 2013 8:13 pm

Francisco wrote:Dar sa vedem cum va rula pe PC-uri.....

Eu cred ca nu o sa il rulam cu greu...
Image
[XSS]Seby
Veteran
Veteran

Postby [ESS]SoNyK... » Sat May 17, 2014 9:08 pm

Oricum e foarte tare chiar numa din video si poze...Bravo lor au scos milioane